bugün

acaba babası bu yaptıklarından haberdar mıdır şeklinde kafamda deli sorular dönen memesi olan kız.
1,99 liralık diş macunu kullanan varoş.
paylaştığı fotoğraflara bakınca tövbe yarabbim şeklinde sözler söyleten, ne kafada olduğu bilinmeyen yaratık mı desem ne desem bilemedim, siz anladınız onu.
bir anda ismini gördüğümde şevval samın annesi sandığım insan. ne alakaysa şevval samın annesinin adı neden şevval olsun ? ya da soyadı neden farklı olsun ? işte beyin bazen rokete binip uzaya çıkıyor
O füzelerle amerikayı işgal eder mübarek.
iğrenç orospudur.buna prim verenin anasını sikim.okuyun kızlar şu orospulara özenmeyin.
edit: +425 puanlı kızları mesaj kutusuna bekliyorum.
küçük o..sbu .
16 yaşında bi kız galiba 30 luk amcalar bunz bakıp osbir çekiyormuş. ben de bugün öğrendim.
abazan turnusolüdür.
havuza bikini yerine iç çamaşırı ile giren fahişemsi yaratık. pedofiliye girmezse neyse yarrak afedersin.
Telefon numarasının son 4 hanesi 6363 olduğu düşünülen insanoğlu pardon meme insanı. (6363=t9 meme)
Evlenilcek biri değil.
millete sütyeni mayo diye yutturmaya çalışan bir insan evladı.
güzel desen değil, vücudu da güzel değil kilosundan dolayı öyle. 2 meme görünce ayakta boşalan tipler meşhur etti şu tipsizi. cidden çok çirkin.
Ulan ben bu kızla aynı kilodayken değil göbek açık giymek, kendimi komple eve kapatıyordum. Kilo verdikten sonra bile bir ton kompleks yaptım, vay amk milletteki özgüvene bak.
Kim olduğunu bilmediğim koca götlü, göbekli bir kız.

Edit: memeleri kilolu olduğu için büyük sevgili erkekler...