bugün

nam ı diyar uzun saçlı kaleci şevki. * 1965 doğumludur. trabzonspor, eyüpspor, kardemir karabükspor formaları giymiş, beşiktaş tan yediği * * golle nam salmıştır. kimseden korkmayan pek disiplini sevmeyen birisiydi. şu anda kardemir karabükspor un kaleci antrenörlüğü yapıyormuş.
http://www.kardemirkarabu...78/giris.php?sayfa=teknik
kardemir karabükspor genç takımında oynarken kendisi ile bir anımı anlatayım:
- sezon başıdır. transferler yapılmış herkes hazırlanmış, ilk hazırlık maçı oynanacaktır. şevki abi tatilden yeni gelmiştir. hoca * sert, otoriter bir hocadır. şevki abi bir o kadar salaş, ruhsuzdur.
- şevki hazır mısın? maç falan yaptın mı istanbul da?
- hazırım,üç kere halı saha maçı yaptım! *
- hazırlık maçı oynanır, ilk topta hazır! olan şevki abi plonjon atar ve sezonu kapatır.
sırasıyla edirnespor, trabzonspor, eyüpspor *, erzurumspor, kardemir karabükspor, eskişehirspor, boluspor, yimpaş yozgatspor, şanlıurfaspor ve karadeniz ereğlispor'da oynamış kaleci. trabzon'dayken fenerbahçeli rıdvan ve beşiktaşlı şenol'dan, karabük'teyken galatasaraylı hagi'den yediği gollerle ünlenmiştir.
uzun saçları ve sakalları ile hatırlanan karabüksporda forma giymiş eski kalecilerdendir.
1 ekim 2010 karabükspor galatasaray maçı nda tribünlerde gördüğümde sanki bana bende varım, yaşıyorum, ölmedim, saçlarım hala uzun diyen eski kaleci.