bugün

diziden çıkmayan olan oyuncudur. hemen gaza gelip ak partiye çamur atmalar falan. işte solcu kafası. evet.
http://dizi-haberleri.com...en-ayriliyor-mu-30916.htm

solcuların yeni limanı. neymiş hayır dediği için işten atılıyormuş. atılma falan yok yalan haber yapıp arkasından prim yapma konusunda da sizin üstünüze yok. evet.
Hayır dedi diye atıldı kovuldu masalları bitmeyecek olan ülkemizin yeni masalı neyseki erken bitmiş en azından ben şimdi fark ettim yoksa kim uğraşacak laf anlatmaya anlamıyolarda.
sabah gazetesi tarafından terörist ilan edilecektir. ( 16 nisan'dan sonra )
peki ne için ?
iki şıktan birine oy bastığı için, demokratik hakkını kullandığı için ve güce tapmadığı için.
işte sırf bu yüzden ' hayır ' .
Zor bir zamanda güzel bir duruş sergilemiş. .
Yakında bu sahneyi de yakmasalar bari.
''gereksiz yürek göstermek boşa kürek çekmekle aynı.''
"Net şekilde HAYıR diyeceğim"

https://www.gercekgundem....evket-coruh-net-bir-hayir
Fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali debelenip duran kendi kendine diklenen birisi sen kimsin ki seni kim niye taksın bu neyin asiliği anlamak güç.

Eklenti:anlamak güç demiştim ama bedavadan reklam yapıyormuş şimdi farkettim baba sahnesini.
görsel

ne yaptın sen yeğen yav.
söylemediği sözleri söylemiş gibi gösterilen oyuncu. inşallah şahsını karalamaktan dolayı sizi de savcılığa verir.

https://twitter.com/sevke...status/846447281746391047
Adam gibi adamdır.
yok ak partiyi eleştirdi yok hayır diyecek diye işten kovuldu diye yaygara koparılan oyuncu. adam hala oynuyor hani ne oldu? evet.
yaptığı projeleri sevmem fakat karakterini severim.
Kadıköy'de, tüm mal varlığını ortaya serip, baba sahneyi açan aktör.
Hayırlara vesile, seyircisi bol olsun.
arka sokaklar dizisindeki mesut karakteriyle, dizideki hüsnü karakterini oynayan ozan abimizle beraber can damarıdır. mesut komserim ve hüsnü başkomserim selamlar.
içinin dışının bir olduğuna inandığım tiyatro oyuncusu, bundan 6-7 yıl önce bir fb-bjk maçı sonrası stattan çıktık iskeleye doğru yürüyoruz bir baktım adamın biri kafa güzel çevresine 8-10 kişi toplanmış elinde bira şişesi yere oturmuş fb yönetiminden başarısızlıktan dem vuruyor nasıl sinirli bir şeyler anlatıyor yaklaştım şevket çoruh...
yüreğiyle de konuşabileceğini kanıtlamış sanat adamı.

medyatik " sanat " soytarılarını gördükçe daha da sevilen " mütevazi şevket."
Rıdvan a bilezik gibi geçirmiş.
insanın ve erkek cinsinin hasıdır. gezdiren yisin gardaş:)
Attığı "o kadar etkili bir marş ki şeytan çıkarmada bile kullanılıyor" tweeti ile yarmış arka sokakların mesut komseridir.
arka sokaklar dizisindeki oynadığı mesut karakteriyle beğendiğim güzel insan. bu arada baba sahne hayırlı olsun mesut komiserim.
Şapka cıkartılacak incelikte taşlama içeren bir twit atmış.
Futbolcular arasında zeki, cevik ve ahlaklı olan kalmadı. Neyse ki aktörlerimiz arasında hala var.
Karizmatik bir aktördür. ilk olarak inşaat filminde izledim kendisini. ilk olarak bildiğiniz inşaat işçisi sandım. Yani o derece gerçekçi tıp profil performans sergilemiş. Fakat bu kadar efsane filmde türlü türlü karakterlere bürünmek varken o hep arka sokaklar gibi sikik bir dizide mesut komiser olarak kalmayı tercih etmiştir.
görsel