bugün

arka sokaklar adlı diziyi bile sevmeme sebep olan başarılı oyuncu. gayet kendisi gibi ve keyifli bir adam şu sıralar mağara adamı (cave man) ile tiyatro sahnelerinde ben oyunu alper kul'dan izlemiştim ama onun performansı için bir kez daha izleyeceğim. ayrıca bu gece beyaz show'dalar kendileri.
semirmiş, gıdı sahibi olmuş.
arka sokaklar dizisinde tabiri yerindeyse karaktere can veren oyuncu.böyle içten bir oyunculuk kolay iş olmasa gerek.
memleketlim.
magazincilerin çıldırttığı ve sonra resimlerini çekip yayınladıkları adam ne adi bunlar biliyorlar adamın sinir olacağı şeyleri tahrik ediyorlar sonrada haber yapıyorlar. ama yinede kendi yolunda iyi oyuncudur iyi insandır belki biraz sinirli oda hepimizde var.
şu memleketin en iyi oyuncusu olma potansiyeline sahipken, kendini ziyan eden adam.
bir zamanlar günay karacaoğlu ile evli olan oyuncu.
Aklıma direkt çakallarla dans gelir. Filmi beğenmesemde kişi olarak iyiydi. Severim.
mağara adamı (bkz: cave man) adlı tek kişilik tiyatro gösterisinin doğal olarak tek oyuncusudur.
eminim çok başarılıdır ve de komiktir. henüz gitmedim ama en yakın zamanda gitmek isterimki çok.
arda turan'a aşırı derecede benziyor.
asıl adı şevket çoruh olan ve vin diesel'e bariz bir şekilde özenen dangalağın teki. şöhreti artınca günay karacaoğlundan alel acele ayrılmıştır. gerçek hayatta da böyle kaba ve ayıysa hiç çekilemeyecek , hatta nefret edilecek bir tip.
iyi bir nick seçimi.
şahsi kanaatime göre türk oyuncular arasında en iyi ve en yetenekli beş aktörden biridir.

lakin arka sokaklar gibi sikko bir dizide senelerdir kendini harcamaktadır. diziyi bırakıp sinemaya yönelse ya da daha kaliteli bir diziye transfer olsa eminim yeteneğini daha çok sergileyebilir.
oduncu...
(bkz: garip gel olm)
sultan makamı dizisindeki yazlık sinemada yaşayan adam.
ne diziydi beee.
(bkz: ver odunu)
çok başarılı bir oyunculğu olan ve kendini zamanla geliştiren bir oyuncu.
arka sokaklar gibi gerizekalı bir dizide ne işi olduğunu bir türlü anlamadığım sağlam oyuncu.
eskiden deli gibi aşık olduğum adam idi kendileri. şimdi aşık değilim ama seviyorum. nedense bana hep karizmatik, çekici, muzip gelmiştir. rüyamda bile evlendiğimi görmüştüm kendisiyle o derece.
çok ta iyi bir oyuncudur üstelik. sultan makamı nda bir başka yağuşuklu idi.
çakallarla dans filminde zirveye oynamış aktördür. o göbek ve karizmasıyla tipik türk erkeğidir aslında..
Çakallarla Dans filmi ve oynadığı tv dizisndeki doğal oyunculuğuyla, aileden biri olma niteliğine sahip, annemin hastası olduğu, şık göbeği ile ayrı bir karizması olan ailesel oyuncu...
arka sokaklar dizisinde muhteşem bir oyunculuk sergileyen mükemmel oyuncu.
Arka Sokaklar da kendini harcayan oyuncu, gerçi o da haklı ekmek orda ne yapsın ?
artvinli olduğu için soyadının çoruh ırmağından geldiğini düşündüğüm oyuncu.
(bkz: ne alaka şimdi)