bugün

son zamanlarda zihnimi bir hayli meşgul eden sorunsaldır...efenim, şeriatla birlikte yeni bir rejim kurulacağı için ister istemez geçiş aşamasında bu tür sorunlarla karşılaşılacaktır işte biz bireylere de bu noktada bazı görevler düşmektedir, nedir bunlar işte; eski sistemden kalan bu tür problemlere çözüm önerileri üreterek devletin yükünü hafifletmektir yani her şeyi devletten beklememek lazım...çözümün nedir derseniz, açıkcası pek bişey de bulamadım, atsan atılmaz satsan satılmaz efenim sonuçta insan bu değil mi...onun için velhasıl dersek son tahlilde benim önerim; kuma olarak yani ikinci eş olarak birileriyle evlendirilmeleridir...

not: başlıkta kız denmesi lafın gelişi yoksa mantık hatası olur...
sorun yerine sorunsal, malum karakter zırvası.
Bakir olmayan erkekler ile birlikte öldürülecektir. Bu zaten şeriat değil türk töresinde olan bir durumdur.
Taşlanarak öldürülmek suretiyle ortadan kaldırılacak sorundur. Sonrada müslümanlık hoşgörü dini denilecektir.
bir fetva çıkarılarak yobazların nikahına 2. 3. veya 4. karı olarak verilerek bağışlanırlar, yobazlarda sevaba girer. haşaa! fetvasız olmaz.
Aksama kadar sözluge kol bacak atacaginiza En azından elde dikmeyi bari oğrenin.

Büyük sorun.
şeylerine ket vurulup örümcek ağı bağlayana kadar erkek yüzü görmeyeler.
(bkz: eksini verdim güzel kardeşim)
bekaretli kızların bile hali harap olacağından pek bir ayrım yapılmaması gereken mevzudur. oğlum bu adamlar yani beyni tamamen düzleşmiş ağır yobazlar afedersin bekareti kontrol edeceğim diye tecavüz eden ruh hastaları siz neden bahsediyorsunuz..

abartıyorsun diyen baksın arama motorundan geçmiş yıllardan aklımda kalan 2-3 olay var bu minvalde. hemde daha şeriat yokken oldu hesap et..
En azından eski güzel günlerin anısıyla avunacaklardır.
Ama ya diğerleri?
cezasi belli. en az 100 kirbac+ uygun gorulen ekstra ceza.
görsel
şeriat gelirse diye başlık açan yazar, dul bir kadına olursun insallah. dağ, tepe konuşacak insan arayacak pozisyona düşersin insallah. amin.
Alnında yazmıyor ya.
Bir şey olmayacak diye cevap verilecek durum. Bekaretsizlere bir şey olmaz. Şeriat varken zina ederlerse sıkıntı çıkar