bugün

ülkenin batısının nerdeyse tamamını asmaktan bahseden bir süper zekanın isteğidir.
(bkz: hayallerle yaşıyor bazı ipneler)
(bkz: hayallerle yaşıyor bazı ibneler)
hizbullahçı artıkları sizi...
asılmak derken?
onca insan gaza gelirse başlık sahibi boğulabilir yalnız. dikkatli olmak lazım.
hayali bir dünyada eğer ki şeriat gelecek olursa, atatürk'ün izinden giden tüm insanlar asılmaz ise, asılmayıp da hayatta kalanlar şeriatı alıp, kıvırıp, dinci g.tünüze soktuktan sonra hepinizi istiklal mahkemelerinde, bu sefer geriye tek bir yobaz bırakmayacak şekilde asacağı için cevabı evet olan sorunsaldır.

tabi g.tü yiyen var ise.
şimdiden asılmalıdır. şeriat beklenmemelidir. ben gördüğüm yerde asıyorum mesela...

ama tabii öyle herkes asılmaz. hak ediyorsa asarım, bakmam gözünün yaşına! *
(bkz: ibnenin birisi başlık açmış)
-asıl biz dağdan ineni dağa çıkaranı serbest bırakanı asacağız...
islami düzeni, şeriatı kaldırıp yetine laik/seküler düzen getirenler, zamanında 'istikbar' mahkemelerinde müslümanları katletmiştir, ancak müslümanlar hakim olunca, islami düzen,şeriat gelince aynı şeyler kemalist, seküler zihniyetteki kesime yapılmayacaktır. çünkü islam meşruiyetini Allah'tan alırken, kemalizm beşerden alır. meşruiyetini beşerden alanlar da çıkarları için her türlü katliamı yapabilirler. ancak meşruiyetini allah'tan alanlar, tekrar ona hesap vereceklerini bildiklerinden onun istemediğini yapmaktan kaçınırlar. dolayısıyla islam geldiğinde kemalistler asılmayacaktır.
evet efendim, birileri menderes gibi geldi menderes gibi gidecektir, rezilliklerinden sonra onlar ilker başbuğları tutkladık sansınlar daha...
(bkz: suçu övme)
(bkz: halkı linçe teşvik etme)
düşündüren bir sorunsaldır ve düşündükçe insanın kendisini yakın hissettiği bir sorunsaldır.

(bkz: ateistler asılmalı mıdır sorunsalı)
sorunsal olamayacak kadar adice bir önermedir.
bir müslüman şeriatı kelle almak olarak görmemelidir.
islamiyet hoşgörü dinidir.
şakirtler sadece islamiyeti kapitalizme pazarlarlar.
karşıt görüşün bastırılması için ölüm gerekli mi sorunsalıdır.

şeriat geliyor ve ben kılımı kıpırdatmıyorsam, asılmam doğru hareket olur. kıpırdatıyorsam asılmam şart olur.

Asın gitsin. Yalnız asmaya yeltenir de asamazsanız, sonuç ne olur bilemem.
görsel
istiklal mahkemelerinde asılanlar için neden masum insanlar yada vatandaşlar kelimesi yerine müslüman kelimesini kullanılıyor? bu aynı müslümancıklar değilmiydi kuvay-ı inzibatiye diye bir kafir ordusu kurup kuvay-ı milliye ile çatışan? müslümanlar kelimesi ile nereye varılmak istendiği belli yine islam sömürüsü baş rolde.
--spoiler--
BU ÜLKEDE ANADOLU'DA 50 BiN BELKi ŞiMDi DAHA FAZLALAŞMIŞTIR, KiLiSE EV AÇILDI, ZiNA SERBEST BIRAKILDI, ÜNiVERSiTELERDE iLK DEFA HOMOSEKSÜEL KLUPLERiNiN AÇILMASINA iZiN VERiLDi, iLK DEFA AKP ZAMANINDA BiR TiYATRODA iKi KADIN SÖZDE TiYATRO DiYE SEYiRCiLERiN GÖZÜ ÖNÜNDE SEViŞTi, TELEViZYONLARDA iSE TAM BiR AHLAK EREZYONU YAŞANIYOR..
VE SiZ HALA ŞERiAT GELECEK DiYORSUNUZ.. SiZE BiR ŞEY SÖYLEYEYiM Mi, EĞER BU ÜLKEYE ŞERiAT GELSE ÜLKEYi iLK TERK EDECEK OLAN AKP'LiLERDiR BE.. O SiZiN PARK KÖŞELERiNDE KIRIŞTIRIRKEN GÖRDÜĞÜNÜZ KIZLAR, TARKAN KONSERiNE GiDiP ; "TARKAAAAAAAAAANNNN" DiYE KENDiNi YIRTAN KIZLAR O GÜN GELiRSE, Ki GELMEYECEK, SiZDEN BENDEN DAHA ÇOK ATATÜRKÇÜ OLUR MERAK ETMEYiN...
BiZANS MEDYASI SiZE SUNi BiR GÜNDEM OLUŞTURUYOR, SiZ DE O GÜNDEME TAKILIP GiDiYORSUNUZ..
YAHU SiZiN BAĞIMSIZLIĞINIZ GiTMiŞ.. SiZ FARKINDA MISINIZ?
SEN KIÇINI AÇSAN NE OLACAAAKK, BAŞINI KAPASAN NE OLACAK..
iŞGAL ALTINDASINIZ, iŞGAL.. ONA GÖRE TERTiP VE DÜZEN ALIN..

ALLAH SiZE AKIL FiKiR VERSiN...
--spoiler--
sonuna kadar desteklerim ben bu düşünceyi. hatta şöyle söyleyeyim,

siz şeriatı getirin, bende alnıma kemalist yazıp gezmezsem sizin gibi olayım.
suçları varsa asılmalı yoksa sürülmeli şeklinde cevaplanabilecek sorunsal.

edit: (bkz: tayyip gidince koyunlara ne olacaği sorunsalı) bu tür başlık açarsanız biz de bu tür! başlıkları bakarız.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: eksileyen çıksın)
kronolojik sıraya bakınca onu da yapmak isteyecektir şeriat yanlıları.
Su seriat hazir yokken seriatciler mi asilmali ya da?
şeriatı keyfine kullanılan din zamazingosu gibi gören cahil ebleh beyanı.

bir tufan diliyorum yaradandan, tüm cahil pislikler için. tek şaşmaz adalet onda çünkü.

çok kirlendi bu ülke, biz temizleyemeyeceğiz belli.
demokrasi amaç değil araçtır diyenlerin evet diyeceği cinayet senaryosu. bunlar demokrasi için yürüdüler, tankın neyin önüne yattılar filan fişman.
Zaten nesli tükeniyor, birşey yapmaya gerek yok. Kelaynaklar gibi korunmaya alınmazlarsa doğal yollardan tükeniyorlar laik teyze ve amcalar.