bugün

arda turan ın vermiş olduğu röportajda sarfetmiş olduğu sert söz.

arda ya son zamanlarda ben de çok sövdüm hatta ali sami yen de geçen sezon "kimisi gece alemlerinde, kimisi sinema peşinde, cim bom ruhu yok hiçbirinde, düşmüşler paranın peşine, düşmüşler manita peşine, söyleyin çok bir şey mi istedik, formanın hakkını ver dedik, biz yeri geldi 14 sene bekledik, sizin gibi ruhsuz görmedik" bestesi söylenirken ben de vardım.

amma velakin ayıp etmişiz çocuğa. hakkaten şerefsizlik diz boyu arkadaşım. adam sakatlanmış, ameliyat olmuş zaten kaç aydır oynayamıyor, sen de gidiyorsun seks yüzünden sakatlandı bu kesin diyorsun, doktorluğa soyunuyorsun bir de. zaten bunu söyleyen adamın beyni aşağı tarafta affedersin. daha önce ümit karan a da neler söylediğini hepimiz biliyoruz.

demem odur ki, etmeyin bu çocuğa yazıktır, günahtır. milli takımı gördük, arda olmayınca sıçıyoruz resmen. inşallah en kısa zamanda iyileşir, eski formuna kavuşur da seneye yabancı takımlarda izleriz. yoksa daha nice yıldız adaylarımız gibi bu çocuğu da kaybedeceğiz aklınızda bulunsun.
arda turan'ın ntvspor röportajında söylediği yerinde söz. bir futbolcu seks yüzünden nasıl sakatlanır bu da enteresan, erman toroğluna bravo demek lazım buradan.