bugün

nihat doğan'ın muhteşem seçim taktiği. chp'den büyük tepki görmüş haklı olarak.

http://www.haberturk.com/...cat=160&dt=2009/03/10
"bu konuda kendisini mi örnek alacakmışız?" sorunsalını akla getiren söylem. hatta deli saçması.
Kendisinin çok şerefli oldugu düşünülmektedir.
(bkz: sen kimsin)
nihat doğan'ın şereften anladığı boş kümeye eşit olduğundan kaideye alınmayacak sözdür.
şeref sen geçen gün çok iğrenç bir insansın. *
aynamız erdoğan demiş insanın son saçmalığı.
ayrıca;
http://www.youtube.com/watch?v=B-emeManrfY
(bkz: akp ye oy veren cehennemliktir) Milli görüş gömleğini cıkartan bir parti mensubunun milli görüsün bası necmettin erbakanın beyanatına benzer verilen bir görüştür.
nihat doğan'ın aforizmalarından biri. harbiden sakal gibiymiş, kestikçe çıkıyor.
Şereften bahsetmemesi gereken bir şahsiyetin söylediği, saçma, ne idüğü belirsiz, sinir bozmak dışında hiçbir nitelik taşımayan garip bir şarkımsı..
tam bir maganda tarzı söylem. bana grup vitaminin maganda adlı şarkısını hatırlattı.

ah aman maganda
çok yaman maganda
nihat doğan'dan duyulmasi sasirtici olmamiş cümledir.

- af ederim belki de gelip ozur dilesen, barişiriz yeniiiideeeen!

http://www.youtube.com/watch?v=oPIyA0fVrR0
şeref, nihat doğan gibilere kaldıysa vay da vay şeklinde bir durum komedisidir.
nihat doğan denen çig köfte kokulu vatandaşın dışarıda solcu kişiler tarafından fena halde darp edilmesine yol açabilecek sözdür. ha yolda böyle bir şey görsem o arkadaşlara ben de katılırım o ayrı. sivrisinek sesinde bile bu adamınkinin yanında bir asalet var.
(bkz: yazık)
yeni albüm çıkarırsa "şerefiniz varsa albümümü alırsınız." cümlesini albüm kapağına yazsın. bakalım işe yarıyor mu?
"hocu ben de şeref yok, kalmadı. sayın başbakanımız recep tayyip erdogan'a ilet; iki koli yollarsa, oyumu vermezsem adam da degilim ulan." diyerek destekledigim modern zaman feylezofu nihat dogan'ın seçim beyanatı.
israil den sonra seçmeni de uyaran ulvi fikirlerini halk ile hep paylaşan sanatçıdır.!
(bkz: nihat tan hayat dersleri)
eksik bırakılmış aforizmadır. doğrusu; şerefiniz varsa, şereften anladığınız paraya tamah etmekse ve beyniniz yoksa akpartiye oy veriniz.
düşündüm taşındım şerefsizliği tercih ettim. Tabiki şaka ama böyle duygusal ithamlarla insanları germeye gerek yok.
lafa bakarım laf mı diye, söyleyene bakarım adam mı diye.
kendinden büyük laf etmiş bir şerefe muhtacın, önemsenmiyecek saçmalamasıdır.

edit: şerefin varsa sen istifa et.
memleket olarak az da olsa kalan şerefimizide ayaklar altına seren ak parti iktidarından ötürü kendi kendini çürüten beyanat.
ayriyeten bir benzeri için:
(bkz: ipne değilseniz nihat doğan dinleyin)*
(bkz: tarık görmek istemiyorum)
esas senin serefin varsa siktir git su gundemden denilesi sacmalik. milletin acliktan iflahi sikilmis, manyagin biri cikip akp'ye oy dileniyor. cus artik lan.

o haketmedigin paralarla bari iki uc cafe mafe ac bir sey yap da istihdam yarat, bari emekcinin cebine de girsin senin gibi bir adamin yerine.
"verin de var olan şerefiniz de gitsin." şeklinde devam edebilecek cümle.
zırt pırt dangalak dangalak açıklama yapan dallamalara küfredemenin derin hüznünü yaşatan cümle.

(bkz: şimdi sinirden kendimi sikicem)