bugün

Şehit değil niyazilerdir. Kendinizi kandırmaktan vazgeçin artık. Şehitlik mertebesini bile ayaklar altına aldınız.

Görev şehidi diye de bir şey uydurdunuz ki herkesin dilinde. Neymiş ? Görevini yaparken ölen görev şehidi olurmuş. Yani orospu altımda ölürse de görev şehidi olabilir ? ybsg

Ellerinden öpülesi polistir. Keşke bombacının fünyeyi arayıp tarayıp bulup kendini patlattığı 10-15 saniyede bir kurşun da kafasına sıksaydı da hiç patlama olmadan ölseydi kansız piç.
görevini yapmış polistir. helal olsun kendisine. umarız sağlık durumu iyidir. bu ülke vatandaşının kendisine haksız yere orantısız güç uygulamadığı ve görevini yaptığı zaman polisi ile hiçbir sorunu yoktur olamaz da.
yapması gerekeni yapmış polistir. tabii ki tebrik etmek gerek. ama ne yazık ki mal mal bakacak polis de çoktur o durumda.
Garb'ın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar;
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var. istiklal marşının bu satırlarını akıla getirmiş polistir.
canlı bombayı silahla etkisiz hale getiren polistir.

görüntüyü izlediğimde soğukkanlılığına şok oldum. etkisiz hale getirdikten sonra bombayı yine de patlatıyor fakat kalabalığa karışmasını engelledi bu da çok büyük bir şey.

ben donar kalırdım bombayı görünce sanırım.