bugün

"eleştirenler böyle bir patlama da can verir" diyecek kadar karaktersiz bir kişidir!

sizin yaptığınız siyaseti silkeyim ben!
terörist kılıklı beyinsizler sizi!
Uydurma terör örgütü ergenekon üzerine, ülkedeki bir sürü saygın kurum ve kişiye iftiralarla doldurarak yazdığı 9 adet kitabı vardır.
Hala akp milletvekili ve rte'ye yakın bir isim.
Bunun hedef gösterdiği bir sürü masum insan 4-5 yıl hapis yattı. Bazısı hapiste öldü.
Bunun tarafından hedef gösterilen tsk'nın en tecrübeli isimleri ergenekoncu diye yargılanırken, açılım hainliğiyle pkk'nın güney doğuya silah yığmasına göz yumuldu.
Bunun zamanında vatan hainliğinin, iftiranın, yalanın, kumpasın adı "kandırıldık" olarak değiştirildi.
akp nin has yazarı.

yani akp varsa o da var akp ye yoksa o da yok. bunu iyi kavramış ve yazıyor habire. ama akp nin yolsuzlukları da dahil, diğer konular girmiyor ilgi alanına nedense. tutturmuş bie ergenekon gidiyor bakalım nereye kadar.
Sözlük formatı nedeniyle tam mânâsıyla tanımlanamayan kişi. Yazsak adını zall mahkemeye çağırılır.
allahu tealanin ; şüphesiz ben onlari ibret alın diye yarattim ayetine noksansîz uyan , beni memleketimden soğutan milletvekili bozuntusudur.
Ergenekon'la ilgili bir suru kitap yazip sonra hic bir sey olmamis gibi cemaat orduya kumpas kurdu diyen tarihin en kaypak adamlarindan biri.
Fırıl fırıl döner ama serinletmez.

görsel
En zayıf halka olduğunu göstermiştir. Zira kopuş hep en zayıf halka ile başlar.
vahiyler(!) yoluyla müthiş haberler imza atan kişi. yargının elinde olmayan belge ve bilgilerin bu şahısta bulunması dikkat çekiciyken, sallama hedef göstermelerde üzerine yoktur. geçmişinden ne menem bir adam olduğu anlaşılabilir.
"laf olsun diye onerge veriyorlar" sozunun sahibi.

birazcik icinde insanlik varsa istifa edersin! sana degil, sana oy verenlere yaziklar olsun!
akp seçmenine çok yakışan bir vekil.
Insallah seninde kariyi kiziyi isid cariye yapar tayyo.
siyasetçi ve gazeteci müsvettesidir. hangi işe elini atsa kin ve nefretle dolu şeylere imza atıyor. kısacası cahil.
allah'ın bunun gibi de olabilirdiniz diye yarattığı ibretlik mahlukat.
siyasi rüzgarın her dönem çıkardığı yıldız(!) gazetecilerin sonuncusu. en son da hızını alamamış ve zaman gazetesindeki röportajında 'ergenekon içerisinde çerkezlerin yoğunlukta olduğunu' söylemiş. ama elinde yeterli belge olmadığı için ispatlayamıyormuş! bu kadar basit işte bi millete bok atmak.

kafkas dernekleri federasyonunun cevabı burada:

http://www.kafkasfederasy..._nuriye_akmana_mektup.htm

burada da cihan candemir'le konu hakkında yapılmış bir röportaj var:

http://www.nartajans.net/...file-article-sid-3772.htm