bugün

haline üzüldüğüm insan.
zamanında "dikkat şahan çıkabilir" programını izlerken türkiye'nin en iyi komedyenlerinden biri olarak kabul ederdim kendisini. tolga çevik ile birlikte tv8 i sırtlayan isimdi. hatta daha iyi yerlere gelsin isterdim. ama şu anki hali "bazı insanların ünlü olmaması gerekir" sözünü çok net bir biçimde özetliyor. açıkçası kendisi amacını, twitter aracılığla, imdb puanına sallayıp gişe rekoru bende demesiyle belli etmiş. amaç ne? para. yani insanların filmi beğenip beğenmemesi pek de umurunda değilmiş gibi gözüküyor.

bir de bu adamı cem yılmaz ile kıyaslayanlar var. neymiş cem yılmaz korsana hayır demiş. sırf bu yüzden eleştiren insan gördüm. filmlerini beğenmeyebilirsiniz veya aynı şekilde gösterilerini. bu sizin zevkiniz. hatta istediğiniz gibi eleştirebilirsiniz. fakat korsana hayır dediği için eleştirmek nasıl bir mantık ürünüdür? siz hiç bir şarkıcının "albümümü almanıza gerek yok, netten indirebilirsiniz" dediğini ya da o çok sevdiğiniz kulüplerin "lisanslı ürün yerine çakma ürün alabilirsiniz" dediğini duydunuz mu? bu işin geleneği budur. adam gözlem gücüyle zekasını kullanarak komik gösteriler yapıyor fakat rakip gösterdiğiniz insan sadece küfür ederek film çekiyor.
ama bakıldığında bir zamanlar bu ülke levent kırca için de çok komik demişti.

sonuç olarak film gişe rekorunda ilk sıralarda şahan gökbakar filmlerinin, en çok kazanan şarkıcılar listesinde serdar ortaç veya demet akalın'ın, en çok satalar listesinde elif şafak'ın, en çok konuşulan köşe yazarları listesinde ayşe arman'ın, en çok izlenen programlar listesinde acun ılıcalı programlarının bulunmasının nedeni kimler?

bu durum biraz son seçimlere benziyor. herkes akp yi eleştirdi tam oylar düştü derken sonuç; iki kişiden biri akp ye oy verdi. peki o 1 kişi kim? sorusu soruldu. şahan için de aynı; sayfalarca herkes kötülemiş, herkes dalga geçmiş bir kaç kişi haricinde fakat sonuç ortada.

umarım pörtlersin sayın gökbakar.
haketmediği halde havalara giren komedyen denen eril kişi. *
bir zamanlar çıktığı yerleri ve geçenlerde attığı twitleri görünce nereden nereye dediğim komedyenimsi-oyuncumsu. buraları bırakması gerektiğini iyice belli etmiştir. sevmiştik oysa o profesörü, recep abimizi falan güzeldi gerçekten.

görsel
kendini lord zanneden filmleri kötünün kötüsü kişilik.

kim neresini yırtarsa yırtsın diyerek de terbiyesizliğinin sınırlarını da aşmıştır.

ilk önce gelişim çağını bitir de gel.
basitlikte komik olmanın prim yaptığını keşfettiğinden bu yana kaliteli iş yapmayı bırakmış kişi. dikkat şahan çıkabilir progamında güzel işler yapardı. yıllar geçtikçe daha da vasatlaşıyor.
celal ile ceren filmi imdb en kötü filmler listesine üst sıralardan girince sinirlenen kişi. takmıyorum falan demiş ama kendisi iyi bir sosyal medya takipçisi. bence çok fazla takıyor, çünkü zamanında eleştirip alay ettiği tayfun güneyer'in konumuna geldi.
ne kadar işsiz ve narsist biri olduğunu filmini öven her mentionı üşenmeden rt'lemesinden anlayabilirsiniz.
Kendisi komik olmayan komedyenlerdendir. Keşke şarkıcı olsaymış; http://telly.com/CRUK0
Nedenini bilmediğim bir şekilde sürekli Kemal Sunal ile kıyaslanan ve argo komedi yaptığı için eleştirilen kişidir. (bkz: Recep ivedik)
inci sözlük tarafından hummalı bir çalışmayla deli edilmesine ramak kalmış oyuncu.

4 günde celal ile ceren imdb ortalaması 6,9 dan 1,7 ye indirilerek en kötü 100 film arasında 3.cü sıraya kadar taşınmış, gerçi reklamın iyisi kötüsü olmaz ama arkadaşın baya sinir yaptığı sanal alemde oldukça fazla konuşuluyor.

edit: 1 numaraya taşımışlar, hayırlı uğurlu olsun *
http://www.imdb.com/chart/bottom
memleketin geri zekalılarına hitabeder. ululdağ sözlükte de bunlardan çokça bulunur.
lisedeyken dikkat şahan çıkabilir de bayıldığım adamdı. o günlerden sonra nefret etmeye başladım, ya ben çok değiştim ya da şahan.
-çok şişman ve çok kompleksli
-çirkef
-kıskanç
-agresif
-medya maymunu
çok methettim şımarabilir.
celal ile ceren gibi sikimsonik filme imzasını atmış,

ancak türkiye sınırları içinde komik/oyuncu/yapımcı sayılabilicek insan azmanı.

o para varya o para ben onun amk. insanı, insanlık'dan çıkartıp nasıl konuşturuyor...

ayrıca;

celal ile ceren filmine gidip çok komik di lan, yarıldık diyenlerinlerin akıl sağlığından şüphe etmek gerekir.
son filmiyle dünya çapında adını duyuran über adam. başarılarının devamını diliyoruz. bir gün tüm dünya şahan ismini bilecek.

görsel
en ufak bir eleştiriye tahammülü olmayan hatta twitterda insanları bloklayacak kadar işsiz biridir. ergen filmi çekiyo diyoduk da ergen gibi de davranmaya başlamış sonunda.
oyunculuk/komedyenlik adına hiçbir şey bilmediğini ispatlamış kişidir kendileri. küfürü komedi sanıp medyaya maymunluk edip akp dalkavukluğunu benimsemiş kişiliksiz insanların önde gidenidir. tiyatroların kapatılmasına karşı sanatçılar muhsin ertuğrul sahnesi önünde AKP'nin düzenlemelerine ve Başbakan Erdoğan'ın saldırgan açıklamalarına karşı eylemdeyken, oyuncu Şahan Gökbakar yine bizi şaşırtmayarak başbakanın yanında yer aldı. hadi diyelim o kadar düştü eyvallah bir de üstüne tiyatroları özelleştirme, özgürleşme diye tutturuyor.

http://haber.sol.org.tr/k...destek-cikti-haberi-54300
son filminde ezgi mola ya olan saygımı da yerle bir etmiş olan insan. ezgi sen akıllı geçinirsin naptın be kızım?
Şahan "Gök"e bakar, biz Şahan'a. Eh, bu arada "malı" da Şahan götürür. Şahan'ın yaptığına "a-aaa, cambaza bak, cambaza" denir. Ne yaparsın, ekmek davası; herkes bir yol tutturmuş gidiyor.
an itibariyle imdb'ye puan verenlere teşekkür etmektedir.*.yeni filmlerini merakla bekleriz.*
yaptığı filmlerle ergenlerin cep harçlıklarından zengin olan adamdır.
an itibari ile yanlış yapmaktadır.

o sözlük çocukları
sozzzluk cocuklari!

bu tarz söylemlere gerek yok mike, bunlar sana ve filmine konulmuş bir tepkidir. reklamın iyisi kötüsü olmaz. filme gidip izleyen 2 milyon insan hakkında yorum yaptırma insanlara. birileri eğlence olsun diye filmini bu şekilde yorumladı. bu insanların çoğunun yaiı küçük veya heyacanlı olabilir. bunlara bu şekilde laf sokarak değilde, adm gibi anlat olayı yada anlatma onlarla beraber gül! bok gibi para kazanıyorsun sıfır maliyetli filmlerinden, bunları unutma.

--spoiler--
yaptığın mizahının adamı olma, kalıbının adamı ol!
--spoiler--
ilk tv8 de zoka programında tanıdım kendini. oldukça etkileyici bir performanstı. ardından aynı kanalda dikkat şahan çıkabilir le mesleki kariyerinde pik yaptı bence. hatta o zamanlar recep ivedik tiplemesi de çok başarılıydı. farklıydı, zekice espriler vardı. ama atv ye geçtikten sonra bi haller oldu şahan a. ilerde iyi hatırlanacak şeyler değilde fast food modeli işler yapmaya başladı; tüket geç. kendinde malzeme mi bitti bu moda girdi yoksa para, şan, şhretin mi kurbanı oldu bilinmez ama laf ettiği sözlük çocukları sayesinde bu kadar bilindi. aga sen ısrarla sıçmaya devam edersen tepki verenin çok olur. ne sanıyordun. ben sırf gişe işi yaparım, parama bakar geçerim ama güldürdüğümden herkes bu ayrıntıyı umursamaz mı sanıyorsun.. reklamın kötüsü olmaz mantığı kısa bi süre işler senin durumun için. yıllar sonra bu sadece imdb de 1 puan alan rezil film diye hatırlanacak. ayrıntısına kimse bakmaz yıllar sonra. e be şahan daha yolun uzundu neden kendi yoluna taş koydun.
cem yılmaz için çektiği kısa video ile ne kadar antipatik olduğunu cümle aleme göstermiştir.

çocuk la bu daha.
bunun rakibi cem yilmaz degil mehmet ali erbil'dir unutmasın! senin ne haddine cemciimle rAkip olmak?! gereksiz!