bugün

ışid'in yaptıkları yüzünden onu müslüman görmeyen müslümandır.

halbuki kurandan ayet ayet açıklar yaptıklarını. kaynak sunarlar. bu kafaya göre ışid değil, el kaide değil, boko haram değil, taliban değil kim müslüman lan?
(bkz: gerçek islam bu değil)
Isidin bu yaptiklari hangi ayetlerde varmis lan soyle hele? Hadis tefsir okumayan adamlar la onlar genelde.
hitler hristiyan değil
stalin inançsız değil
mao budist değil

dimi... aynı hepsi...
geçen suriyeli çocukları topluca kurşuna diziyorlardı videolarını seyrettik. ne o yoksa bu çocuklarda şeytan dölümüydü ?

ışıd kimin toprağında kime karşı islam devleti kurmuş ? gitsin müslümanları katleden esadla savaşsın önce. ışıdı kuran ingiliz ajanları da müslüman mıymış yoksa ?

suudlu akıl hocaları, ingiliz mı6 ajanları, israil gizli servisinin finansmanı, sonuç müslüman katliamı. bide emirlerinde bir avuç eşkıya. para bol, gelsin petrol satsınlar. karılar desen avrupadan, ordan burdan.

ne ? müslüman. oldu gözlerim doldu.
ışıd / daeş denilen bela.

Camiyi bombalıyorlar yahu! “Kâbe’yi yıkacağım” diyor. Medine ellerine geçse yeşil kubbeyi indirirler Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)in başına. Samimi söylüyorum. Zerre kadar acımayın. Bunlar Hariciler (Bugünkü IŞiD). Bunlar Hazreti Ali’yi kâfir oldu diye öldüren zihniyettir. Bunlar cehennem köpekleridir. Bunların en büyük düşmanları bizim gibi kişilerdir. Ehl-i Sünnet insanları sevmezler. Kâinatın Efendisi “Onlara rastlarsanız Ad ve irem kavmi ile savaşırcasına onları katledin. Onları öldürene ecir, onların öldürdüklerine de şehitlik vardır”
ışıd / daeş denilen melanet.

“Cariye alayım, kadın alayım, kız alayım, hanım alayım, para alayım, onu bunu keseyim, onu doğrayayım, bunun köyünü basayım” olmaz. Zındıklar! Allah kahreylesin onları. Allah helak eylesin onları. Onların hiç tutar tarafı yok. insanlara zulmeden zalimler bunlar. Birçoğu da kâfir bunların. Ne Müslümanı, ne dini, ne imanı?
En başta belirteyim ben agnostiğim. Öncelikle bu gerçek islam değil gerçek meshep. Sonra; eğer ki bi ateist bunu yapsa 'bu gerçek ateizm değil' demez müslüman olur. inkar etmeyin işte. islam yanlış anlaşılıyor. 'Biz onu apaçık size verdik' ayeti gibi apaçık olsa yanlış anlaşılmazdı.
Isid e müslüman diyen musluman kim peki?
Aklinizi yitirmeye basliyorsunuz her gecen gun,
(bkz: ben) şimdi burada uzun uzun yazacam da zihniyet zaten ortada ne diye yorayım kendimi ama aklınızda bulunsun ışid müslüman değildir.
Bunu, barda çaktırmadan garson kızı keserken söyleyen tatlı su müslümanıdır.
bu terör örgütlerinin nüfuslarını topla ekle iyice abart anca 1 milyonu bulur. işte dünyada geriye kalan 1.6 milyar müslüman, gerçek müslümandır. troll.
Değildir
Işid sadece islamiyete değil tüm dinlere aykırıdır. Tabi diğer dinlerin değiştirilmiş olduğunu dikkate almadan söylüyorum.
dinde hoşgörü vardır.
bu adamlar herkesi biçiyor. Böyle inanç olmaz. Bunlar müslüman değil aksine islamiyete ve tüm dinlere düşmandır.
türkiye de müslümanlık algısı:

her türlü özgürlük vardır.
1500 yıl önce oluşturulmuş sistemle hareket edilmez günün şartlarına göre kurallar önemlidir. zaten kuranın ilk ayeti '' oku '' dur.
din ve devlet işleri birbirinden ayrılmalıdır.. o başka din başkadır. (bkz: maide 44)
kadın hakları nirvanaya ulaşmıştır.. zaten islam kadına değer verir bi kere..
1500 yıl öncesine ait kölelik gibi çağdaş olmayan şeyler yoktur. her insan özgürdür..
tek kadınla evlenebilirsin.. cariye- hatun falan hangi devirde yaşıyorsunuz ya bunlar islam da yok bi kerem.
islam her türlü tavizi verir.. çok moderndir.
kapalı çarşaf da ne yaa. bu devirde öyle şeyler falan.
tabi ki mini etek giyip kendimi seksi bulma hakkım var. kalbim temiz bikerem.
makyaj yapmak günah mı? ya bunlar islam da yok siz insanları dinden soğutmak için uyduruyorsunuz bunları..
cihat falan da ne yaa herkes kardeşçe mutlu mutlu yaşasın.
zina yapanı taşlamak mı sopa mı? ya bunlar kuranda bile yok gerçek islam bu değil.

şimdi bunu yazan da onlara göre cahil yobaz bir müslümandır ama bir ateistim bilin istedim.
islam ın imajını bozmak için siyonist ve misyoner güçler tarafından kurulan ışid in yerli dinsizlerce onlara " mesaj alındı " propaganda zamanı demesidir.

Vatandaş ın birisi ışid in kara çarşaf giymesini, tiyatro felan ıvır zıvır uzatmışta uzatmış zeki ya. Yani onları kim yapsa müslüman olurmuş.

Ee ozaman peygamber zaten müslüman bir memlekete gelmiş. Çünki onlarda bunlara benziyorlardı.

Böyle adamlara uzun uzadıya konuşmaya gerek yok sadece bir yol çizelim ordan kendisi gitsin.

Ben müslümanım diyen adam a islamda müslüman denir. Ben müslümanım diyen adama yok sen kafirsin dersen sen kafir olmuş olursun. Sonra da adamı öldürüp te bunu Allah emrediyor dersen küfrünü devam ettirmiş olursun.

Bu mürtedleri öldürmenin nerden dine girdiğini ben de anlamadım. Lakin dinden döneni öldürmek diğer dinden dönen insanlar ı munafık yapar. Ee bunun islama ne faydası var. Lâkin dinden dönen kişi daha önceden munafıksa ve fitne çıkarmış, o topluluğa zarar vermişse cezasını çeker. Şurda işinde gücünde, taşkınlık yapmayan, düzeni bozmayan adam dinden dönsede kendine kalsada. Hem ben dinden çıkmak istedikten sonra bunu kimseye dememe gerek yok. Haa ben dinden dönüp te bunu ilan ederek dinsizliğin propaganda sını yapıp ona küfür, alay edeceksem cezamıda çekerim.

Birde şeriat ın uygulanması için harama giden yolların kapanması şarttır. Mesela Türkiye de gençleri evlendirmeden, kısacası bekarlık problemi ni çözmeden zina ya kısas uygulayamazsın. Yada insanlar ın karnını doyuracak ortamı kurmadan hırsıza kısas uygulayamazsın.

Yani böyle devam et yolu bulursun. O küçük beyninle evet ışit müslüman ben müslümanları böyle olmasını istiyorum deme onların hışmına uğrarsın. Cahil adamlar sizi.
(bkz: bunu ışid e desene delikanlı)
teröriste müslüman süsü veren kafir var istersen dene.
Işid i nasılki ısrar la islam olarak kabul etmişsen benim metnimide senin yorumuna benzetmişsin.

Sen iyi oku murted meselesini senin dediğinle ne alakası var acaba? Sana zaten aynı şeyi yazmamın anlamı yok çünkü demagoji yapacaksın biliyorum.

Yalnız ben yukarda kafirlerden bahs etmedim. Dinden dönenlerden bahsettim. Sen bir gayri müslimsen kendi din ve inancını islam a hakaret ve küfür etmeden, sövmeden anlatabilirsin. Ayetleri çürütecek ilmin varsa zaten Allah seni isra 88 ve yunus 38 de muhatap alıyor. Bu böyle olmasa senin anladığın gibi olsaydı islam mekkeden dışarı çıkamaz dı. Peygamber in ölümüylede biyerdi.

Muhtemelen sen ya kemalist yada sosyalist veya komünist tirsin. Şimdi islamı eleştirdiğin zaman senin savunduğun ideoloji lerde o eleştiri lerin olmayacak.

Örneğin şimdi ben senin, benim peygamberüme ve dinime söylediğin lafları m. Kemal e söyleyebilirmiyim? Adamın hayatınınkarartırlar, acısını neslimden çıkarırlar bunu yakın zaman örnekleriyle ve tarihten iyi biliriz. Bu ülkede m. Kemal ve devrimlerini beğenmediği için giden kelle sayısına daha ışid bile yetişemedi koçuum. Sen bırak islamı.

Diyelim komünist veya sosyalist sin. Stalin ve lenin in sırf dinş yok etmek için müslümanlardan be hristiyanlardan ne kadar kelle aldı sence? yüzbinlerce ölüm. Benden bunun ısbatını isteyecek kadar bilgisizde olamazsın.

Işid, kafirleri öldürmüyorki. Siileri yani müslümanları öldürüyor.

Birde şeriat ın alt yapısı harama giden yolların kapanmasıdır. Yani insanların ihtiyaçlarını helalden giderip sonra caydırıcı ceza kanunlarının ortaya çıkmasıdır.

Senin laik ülkende başı boşluk yüzünden, sırf nam için cinayet ten ölenlerin bir senedeki sayısı, Selçuklu ve Osmanlı döneminde kısas edilenlerin sayısından bile fazla dır. Buna kalıbımı basarım.

Yani birşeye karşılık vereceksen demagoji yapmana gerek yok. Biz ne dediğimizi iyi biliyoruz. Şimdi bunları hazm et. Sonra da abuk subuk şeylerle çıkma yoksa yersın yazılarını.
Müslümanım demekle Müslüman olunmaz. Müslümanlığı terörist zanneden zihniyet işidin Müslüman olmadığına inanmakta zorluk çeker. Onlar kendileri için Müslümanım dese de yaptıkları islamla uyuşmaz.
ışid'in kafası kesilecekler listesinde olan müslümandır.
insanlarımız islamı işidden görerek yorumluyor.. evet çok iyi. Kuranı da tefsirsiz yorumluyor o düz ve kendine munhasır yorumlarıyla. süpersiniz hepiniz çok ilim sahibi dehalarsınız kutluyorum.