bugün

Ölmeyi bayılmak sanan fazla hentai izlemiş pikachu.

Kesecekler bamyayı haberi yok.
ışidli kadınların cazibesine dayanamayan japon. gördün tabi böyle çekici bir bağğğyanı bahane olarakta ışide katılmak istiyorum yemezler!!

görsel
Kendini ninja falan mı sanıyor acaba.
yalnız ölmek istemeyen japondur.

büyük ihtimalle üzerinde çalıştığı bir projede hata yaptı ve japonların standart iş sözleşmelerinde "hata yapan harakiri yapmak zorundadır." yazdığı için giderken yanımda bir kaç kişiyi götüreyim düşüncesine kapıldı ellaam.
müslümandır kafa kesesi gelmiştir ne var bunda?

sonuçta gayet dini bir istek.
istihbaratçı olabilir. istihbaraçıların genelde olduğu yaşlarda (20-30) çünkü.
lan olm sen Japon'sun olm Ja-pon-sun. senin Işid ile ne işin olur?
miss gibi Şintoizm/Budizm gibi bir dinin var. senin ışid ile ne işin olur ?
miss gibi ekonomin var, üniversiten var, ferahlığın var, anime dizilerin var, pokemonun var .... var amk var işte.
ne ananın amını aramaya gittin oralara?
bul kendine göre bi helal süt emmiş bir japon kızı evlen. çoluk çocuğa karış.
Işid'i ne sandıysa garibim..sen git telefon yap, bomba yapıp ne yapacaksın.

Ha bi de haberi yapan site yüzünü gizlemiş, ulan zaten hepsi birbirine benziyor, ki nerden görelim elin Japon'unu biz.
evinde vidyo yapan adam gelmiş burada ışid'e katılıyor.
Şaşırtmıştır.
+Buradan kaçmamız lazım, seni seçtim çünkü sen farklısın, Japonsun bi kere akıllı adamsın. Ne diyosun Samuray? Ben Arif.
-Ben de Mehmet Rakka çocuğuyum, Musul'da bomba atölyesinde çalışıyorum...
+Böyle canlı bomba falan mı yoksa daha c4 üzerine mi?
işte bizimkilerin suriye halkı dedikleri bunlardır. Japon çeçen azeri ermeni ne ararsan var dünyada ne kadar psikopat varsa türkiye üzerinden Suriye'ye doldurduk ve bunları suriye halkı diye yutturduk. Daha doğrusu koyunlar yuttu.
burak yılmaz artı bir miktar paraya olası transferdir.
+Bıktım burdan abi gidecem ben.
- neden ?
+ herkes köse ben sakallı uyum saglayamiyorum.
Dünyanın en gerizekalı insanıdır.

Sen kalk refah seviyesi tavan yapan, kültür ve teknolojisi bir numara olan ülkeden taa ırak'a gel, savaş, geber. Akıl işi değil yani.
Çekik gözüne soktuğumun japonudur. Hayır japonyadan suriyeye hangi kafayla gidip de sike oturmak istiyorsun be arkadaşım.