bugün

olsa da yesek.
Kadıköy demek benim için, istanbul demek.
Taksim demektir.
kankama hep diyorum kanka ben hiç yemedim yiyelim mi? bana hep şey diyor "kanka o ayık kafayla yenilecek şey değil böyle gece alkol alıp üstüne acıkınca yenilecek bir şey" diyor her seferinde peki tamam diyorum konu kapanıyor.
ankarada nerede yenir acaba diye sorulması gereken yiyecektir.
abartılan bir balon. özelliği yok. evet.
genelde 2 çok açsam 3 tane yediğim lezzetli hamburger. ama yedikten sonra midem felç olur adeta bol baharat ve sarımsak malum.
taksimde her yerde yanan led lambalara dayanamayıp yediğim, sonunda gün boyunca ağızdan gelen sarımsak kokusu bırakan overrated yiyecek.
çok lezzetli bir yiyecektir. tadına doyum olmaz.
her istanbula gittiğimde halkın arasına karışıp tattığım lezzettir.

ben beğeniyorum, sanırım entel ve liberalim.
taksimde arkadaşların zorlamasıyla bir gaflete düşüp yediğim fast food ürünü. arkadaşlarım bayılarak yedi, ben ise bir ısırıktan sonra bıraktım. damak tadıma pek uygun bir yiyecek değil.

bir daha mı?
asla.
Bir keresinde bende bir tane yiyeyim dedim yemez olaydım. Aldım elime bir ısırık atmamla bütün iç malzemeler dışarıya infilak etti. Gelen geçen herkes bana baktı. Resmen rezil oldum. Yasaklansın.
burger king hamburgerinden bile kötüdür. insanlar bunu nasıl yiyorlar aklım almıyor. bozuk eti baharatlayıp iteliyorlar.
bir keresinde özenip almıştım. bir tane yedim. öyle bir mideme oturdu ki sanki midemde kocaman bir nesne var.
Gun itibariyle kizilkayalarda yedigim efsanevi burger. Gercekten basarili bir icat.
en iyisini kızılkayalar'ın yaptığı.
Bunu yemek akıllı insan işi değil sarımsağı bol eti azdır.
ismi midemi bulandırıyor bu yüzden hiç tatmadim. Entrylere bakınca iyi ki yememisim dedim iyice midem bulandı.
Taksimde haftasonu içip içip ayakta kalabilmişsen kendine verebileceğin en güzel ödüldür.. Alkollü bir bünye ile yenmesi çok daha güzel olduğu gibi, yediğin dükkanda bulunan aynalardan kızarmış gözlerine bakıp gülmek, olmazsa olmaz mayonez kadar lezzetlidir..
Tamam kötü dedik eyvallah ama tatmadan etmeden gömen yurdum kezbani az ötede bayilsin biz onu ıslak hamburger ile ayiltiriz.
kafa güzel değilken yenmesi tavsiye edilmez.
Hic yemedim ama cakirkeyif yemegi bence yoksa o sarimsaga tahammul edilemez.
Alkol harici yenir mi emin degilim?
Gece gece akla düşendir... neyse 3 bardak su icip uyuyim.

Edit: sabaha kadar tuvalete ciktim ne vardi bir islak hamburger yeseydim. Kac kalori ulan bir islak hamburger?!?!
Gece gece aklımıza düşürülendir. Bize de günah..