bugün

Bunun islam ile ne alakası var, çözemedim.
Bu güzelliğe o iğrenç şeyleri yapan insan müsveddesi bizim burdaki emniyete falan götürülmüş. Ne olur şunu iyi bi benzetseniz içerde falan. Aklı şaşsın kendini unutsun.

içim kaldırmıyor Allahım sen görüyosun.
Adını duydukça tüylerim diken diken oluyor.
O caninin evinde geçirdiği zamanı düşünüyorum.
Ona yaklaşırken çocuğun köşeye sinmesi, ona dokunurken anne diye ağlaması geliyor aklıma.
Ne yapsam boş. Acılar içinde ayrıldı bu dünyadan.
Bunu yapan adam da baya baya aklı başında biri. Yani deli değil en azından.
Ceza?
Muhtemelen 18 sene 6 ay ağır hapis. Oldu da bitti hadi herkes işine demek.
Rezalet.
Orospu çocuğunun teki yüzünden melek yaşında bu dünyada cehennemi yaşamış kızcağızdır, Allah rahmet eylesin. O şerefsiz herif de inşallah hak ettiğini önce ülke adaletinden (inşallah vardır), sonra hapishane adaletinden bulur.
Bu tarz konulara yorum yapmak istemiyorum.
Lakin ben bir psikoloji mezunu psikolog olarak bu Adamın ruhsal sorunu olduğuna inanmıyorum.
Sapkın o.ç'nun tekidir.

Dipnot; mekanı cennet olur inşallah bu yavrucuğun.
ülkemiz için fetö, başkanlık ve diğer siyasi olaylar " daha önemli " olduğu için gerektiği kadar tepki çekmeyecektir.
görsel

tüm türkiyenin tepki göstermesi gereken katliama kurban gitmiş bebek. yeni ırmaklar olmasın . kendi memelektimden utanmama vesile olmuş sapık ta gereken muameleyi görmeli.
Bebek ya, bebek yani, ne söylenebilir ki? insanlar nasıl bu kadar zalimleşti anlayamıyorum. Aklım dimağım almıyor.
ailesine maaş bağlanacakmış.

http://www.posta.com.tr/o...glayacagiz-haberi-1236999
Bir melek.

Artık yakın köyleri, ücra köşeleri, dört tarafı boşluk evleri, ota boka namahrem diyenleri, mağdurları ayıp çocuk vs. deyip susturanları, göz yumanları.
öldürün içinizdeki hayret duygusunu, başkasına yapılanı affetme yetisini, susamayın şaşıramayın.
çünkü hayretimizde gizlenip öfkemizde ağlayıp sote yer bulunca özüne dönüyorlar.
çizgi film izlerken, çikolata yerken, soğukta ısırırken, sevgi görürken, anneniz size cevap verirken, fotoğraf çekilirken ırmağı düşünün. onun bunlara yetemediğini, ararken koyacak fotoğraf bulamamalarını düşünün. buldukları tek fotoğrafa da zayıflığını, bakımsızlığını mutsuzluğunu, haykırışını görerek bakın.
kinlenin kitlenin.
hikmet canavar değildi, deli değildi. onu ötekileştirip şeytanlaştırınca aklanmıyoruz. o sadece içimizde gizlenmiş saklanabilmişlerden biriydi. ortaya çıkın, ortaya çıkartın.
belki kulağımız bir meleği daha iyi duyar, gözümüz daha iyi görür. kurtarırız. kurtuluruz.
bozuk adalet sisteminin minik kurbanı. eğer ülkede eğitim ve adalet sistemi mağara devrinden kalma olmasaydı o insan bu yavruya bu kötülüğü yaparken on kere düşünürdü. ya cesaret edemezdi alacağı cezanın ağırlığından dolayı ya da içindeki insan eğitimle uyandırıldığı için böyle bir kötülüğü düşünmezdi bile.

bu ve bunun gibi diğer olaylar devletin suçudur bana göre. görevini yerine getirmeyen devlet yetkililerinin suçu.
yemin ediyorum şu an şoktayım.

http://www.ntv.com.tr/tur...%2cbg_npnqxTUm4LnEQ6Qv_Nw
Manisa'da tecavüz edilip öldürülen küçük kızımız, bu sabah babasının cinnet geçirip, annesini ve 10 yaşındaki kız kardeşini öldürdüğü haberini duydum, içimde söyleyeceğim binlerce cümlem var ama toparlayıp bir cümle kuramıyorum.

http://www.bursadabugun.c...-dehset-sacti-797561.html