bugün

her etnisitede görülen tiptir. ırkçılığı karşıt ırkçılığı besler ve halkları birbirine düşman ederek hep birilerinin ekmeğine yağ sürdüğünün farkına varmaz.
kilisli bir kız bile olabilir bu dallama.

minicik ellerin bembeyaz tenin var, ama feysbukta okuduğu kitaplara kavgam'ı ekleyen, defterine çizdiği gamalı hacın resmini feyse gülerek koyan bir insansın işte.

bi kürtle karşılaşsan altına sıçarsın ama.

bide kilis lan haha. kilis.

adana'da neler gördüm de böyle ırkçı olamadım lan.
dinci gözüküp küfürün bini bin para olan çakma dincileri rahatsız etmiştir. bizim ne olduğumuz belli siz ne ayaksınız? evet.
Irkının, ulusunun davasını gütmeyen başka bir ulus ya da ırkın davasını güdüyor demektir.

Sen kendi ulusunun kaderini tayin hakkı diyerek yahut frenk boku yiyerek masal olan insan hakları türküsü söylerken hangi ırkın davasını güden dallama olduğuna bakacak ve onunla artık gurur mu duyuyorsan ne bok yiyorsan yiyeceksin.
kendi siyasi görüşünden olmayan herkesi faşist, aptal, ırkçı vs diye yaftalayarak demokrat olduğunu sanan insanlardan 40 kat daha delikanlıdır. yok 40 kişi gezerlermiş yok kürt görse korkarmış. bugüne kadar sürü gibi gezmeyen, teke teke çıkmaya yüreği yeten kürt görmedim. hepsi bıçakla gezer, milleti nasıl taciz ederim, nasıl gasp ederim diye düşünürler.

kendi ırkını korumak ve yüceltmek ırkçılıksa bende gurur duyuyorum bundan.
ırkçılık yapan ,yayan ve destekleyeb bizden değildir. #hadis