bugün

Terkedicek bos yere sevinmeyin romantiğe bağlamayın denilcek sevgili.
romantikliktir. gerçek aşkın bir göstergesidir. ona kıyamadığındır, onun senin canın olduğundandır bunu yapman. bunu yaptıktan sonra ikinizin de yüzünde bir gülümseme olur belki de aşk o iki gülümseme arkasındadır.
aah aah diye iç geçirmemiz gereken bi olay.
ileride can yakıcı flashbackler görmenize sebebiyet verecek olaydır. fakat sonuç ne olursa olsun klası tartışılmaz.
romantiklik ile ilgisi olmayan hede. * * *
çok pis moralim bozuldu he
(edit: anılarımı depreştirdiği için moralim bozulmuştu.)
üşüyen kulağa da hhhhohhh yaparsa kendinizi şöminenin önündeymiş gibi hissetmenize vesile olur.
ilk başta bir miktar ısınma olsada, buharlaşmanın verdiği sıvıyla sonra daha fazla üşütecek olan olaydır. Ama düşünmesi bile yeterlidir.
iticidir, mikrop kapılabilir.
kış mevsiminde handjob öncesi yapılması gerekendir.
genelde erkek kızın ellerini ısıtırken, bende hep durum tersi olmuştur. (bkz: reynaud sendromu).
genelde ilişkiye başlanılan ilk bi kaç ayda yapılır.
dişlerini fırçalayıp naneli sakız çiğnedi mi acaba düşündürücü durumdur. *
geldi yine filmlerden çıkan tipini züktüğüm'dür.

yok öyle bişey. romantik de değildir.
kadın tarafından yapılayamayacak harekettir, lakin kadının elleri erkek arkadaşından daha büyükse ısıtsın... *
(img:#1108416)
(img:#1108417)

Nefes falan yetmez olum.
Aşkın en tatlı hali. Kıskandım bay.
sevgilinin üşüyen ellerini bacakları arasına alıp sıkıştırarak ısıtma ile kapışacak durum.
parmaklarını tek tek emmek kadar ısıtamayan durum. oysa o parmakları sıcacık ağzınızla ıslak ve yumuşacık emseniz çok daha süper olur.
Sevgili değil de rahmetli anneannem yapardı bunu bana. Kışın poşetle kayıp her yanımızı ıslatırdık. Ellerim kıpkırmızı olurdu soğuktan. Anneannem o şekilde ısıtırdı.

Kendisi bir hafta önce vefat etti. Ve ben o kadar iğrenç bir insanımki vefat etmeden önce on gün bizde kaldı içmekten güya sevgili düşünmekten üç kez anca gitmişimdir yanına.
Özür dilerim Anneanne.
Huzur içinde yat.
Bildiğim bişey varsa herkese nasip olmadığıdır.
Gözlerimi yaşartacak derecede saf sevgi kokan olaydır.
büyük abdesti yeni yaptıysa ellerindeki o koku sizi ve solunum yollarını nakavt eder.
yapmadığım şey değil.