bugün

haftada bir sicmak, haftalik sigara yiyecek almak, haftada bir evden cikmak bakiniz haftalik yasamak.
eğilmeye üşenip ayak parmaklarını bir el gibi kullanarak, yerden çorap almak yada düşen kalemi almak.
ders calismaya usenip, sinifta kalip, okuldan atilirsin, ailenle aran bozulur hayatin yavastan kayar mesela. Ilginc tabi bunlar.
susuzluktan oldugun halde mutfaga gidip su icmemek.
not: "ayaktayken bi su versene" demeye odaklanilir.
boy abdesti almaya üşenip asılmamak.

edit: duş dışında peçete almaya çıkmak da üşenilen davranışlardandır.
(bkz: ayak hareketlerinde serilik kazanmak)
tuvalete gitmeye üşenip aynı zamanda susamak ve su içmeyip ''ooooooofff'' diye bağırınmaktır.
çorapları halıya sürterek çıkartmak.
bilgisayarımın yanında duran 8 tane boş bardak. her gittiğimde bir bardak cola koyuyorum fakat yeni bir bardak ile. boş bardağı götüremeyecek kadar üşengeçim.
Banyo yaptıktan sonra evde iki saat bornozla takılmak.
-Laptopu çay bardağı altı olarak kullanmak.
-Çayı çay kaşığı yerine yemek kaşığı veya çatalın sap kısmıyla karıştırmak.
-Dünden kalan kullanılmış bardağı yıkamadan tekrar kullanmak.
odada kül tablası olmadığını fark edince sigara küllerini yatağın arkasına dökmek.
Gece yatağa girerken Lambayı çorap atarak kapatmak.
Fengshui anlayasina gore uclu priz, sigara ve kullugun yamacinda olmasi.

Evet, var benim boyle arkadaslarim.
Bilgisayarın kasası yerde oldugu için ayak parmagının kasaya çarpması ve parmagın acıması.
Bunun sonucunda bilgisayarı açma tuşunu klavyedeki herhangi bir tuş yapmak. (bkz: bilgisayarın açılmasını değiştirmek)
kuzenimin yaptıgı gibi ögrenci evinde kalırken çöpleri balkondan aşağı atmaktır. bulaşiklari yikamadan memleketine gitmektir. sırf yemek yapmamak için pizza söylemektir. saatlerce su içmeyip pc başinda takılmaktır. halının çöplerden geçilmemesi ve en önemlisi de eve misafir getirilen arkadaşin durumdan rahatsız olup olaya el atması ve o gittikten sonra evin azcık şekil görmesidir.
Bulaşık derdinden kurtulmak için tabaklara buzdolabı poşeti geçirip o şekilde yemek yemektir. Çorba kasesinde denenilmemesi gereken olaydır.
Cop kutusunda cop poseti olmadigini gorunce elindekini cope atmaktan vazgecmek.
Başucundaki alarm saati, ötmeye başlayınca uyanmak, ama üşengeçlikten yorganın altından elini çıkarıp kapatmak yerine beş dakika kendi kendine susmasını sabırla beklemek, sonra yine uyumak.
ekmek almaya gitmeye üşenip, son kalan kuru ekmeği yemek.
Abi çaya sadece dem koyan gördüm ben bu ne çok koyu olmuş dedim..napıyım ya su koymaya üşendim dedi.
Ders çalışmamak için sözlükte takılmak. *
1.5 ay boyunca telefonu şarja takmamak

dipnot: asosyal değilim
yazı yazarken ü ve ö harfini, üstündeki iki noktayı tek nokta yapmak suretiyle yazmak.
Oda lambasini kapatmak icin yani basinda bulunan kitabi dugmeye dogru firlatmaktir bazen.