bugün

eser yenenler, oğuzhan koç ve ibrahim büyükak'ın sunduğu talk show.
ismi değişmiş program. bir de acun bunlarla birlikte çalışmaya başlamış sanırım.

(bkz: 3+1)
önce '3+1' adıyla başlayan ve bu sezon da adını değiştirerek '3 adam' yapan ve yapımcılığını acun medyanın üstlendiği eser yenenler, oğuzhan koç, ibrahim büyükak'ın sunduğu talk show programıdır. Yayınlanma saati cumartesi günleri 23.30'dur.
Star Tv'de yayınlanmaya devam etmektedir.
iş var bu çocuklarda...
Üçünü de itici ve sıradan buluyorum.
metin Ali feyyaz değilse Marx Engels lenin'dir.
Üst üste kaç kişinin konuştuğu bilinmeyen program.
her seferinde açıp izleyim diyorum ama cidden öyle bir gürültü kirliliği var ki programda yeminle başım ağrıyor. konuklara söz hakkı veriyorlar, sonra her kelimesinin üzerine bir espri yapmaya çalışıyorlar. ordan diğerleri müdahale ediyor filan. cem yılmaz ve yılmaz erdoğan'ın katıldığı bölüm sanıyorum yemediğinden bunu yapamamışlardı bir tek.
gördüğüm en salak tipler.

bunları acun adam etmeye çalışıyor ama elinde kalacak.

bu skece bir bakın iterseniz;

https://www.youtube.com/watch?v=zg5miLj115c
ciddi ciddi izleyenler var. rezalet türk tv alışkanlıklarının rezalet bir uzantısıdır.
Nasıl bir sıkıcılıktır ya gülünecek bir halt yok.
ismi "2+1 adam" olarak değiştirilmesi gereken programımsı.

hala yayınlanıyorsa tabi.

abi hadi ibrahim komik, oğuzhan sempatik ama eser nedir ya?

aşırı derecede sevimsiz ve itici.

adamın yüzünü görmeyeyim, reklamlarda falan kanal değiştirirken denk gelmesin diye televizyonu camdan attım.

sırf adamın ismini andırıyor diye iki adım ötemdeki "esenler" otogarı yerine taaa ebesinin namındaki hareme yürüyorum boyuna.

yeter artık yahu,

azalarak falan da değil, birden bire bitsin bu adam.

o iri cüssesine rağmen, bir sabah kalktığımızda aniden ortadan kaybolmuş olsun.
üç ergenin kendi aralarında sürekli kahkahalar atarak yapmaya çalıştıkları program. bir kaç kez seyretmeye çalıştım ama kendi aralarında aynı anda konuşup durduklarından ve sürekli bir gülme kasmaları yüzünden ne dinleyebildim ne de anlayabildim. hiç tek kişinin konuştuğuna tanık olamadım. oğlum kahvehane sohbetleri mi yapıyorsunuz. tv lan orası.
Kendi söylediklerins kendileri gülemeyen program.
(bkz: üç maymun)
dominik te program yapmışlar ve şu an eser aynı benim yaz günlerindeki halim gibi terliyor. kilolu değilim ama eser gibi terliyorum. mınakodumunun oğuzu yine bebek poposu gibi cildiyle takılıyor sikecem.
3unu toplasam 1 adam etmez.
kemal sunaldan komiktir.
Gençler gidin pazarcılık yapın ikizlere takke satın ne bileyim ama program yapmayın siz.
Ne kaliteli komedyen showmenlerden kimlere kaldık.
Ulan arkadaş bi ülke bu kadar mı yozlaşır...
Müsamere oyunu sunar gibiler. Hepsi ayrı sinir bozucu. Hedef kitlesi ergenler. Kısacası konuşmaya değmezler.
(bkz: 3 idiots)
Sadece bir defa izlediğim, çok güzel hareketler bunlar' dan ünlü olan 3 adamın sunduğu saçma program.
iticiligin dibine vuruyolar bu sene. ibrahim siktir git artik baydin lan.
geçen hafta denk geldim yüzümde mimik oynamadı. bunlara kim veriyorsa gazı iyi veriyor. komik olduğunu zannediyor veletler.