bugün

kullanmak için izinleri alınmış mı diye merak ettiğim görsellerdir. benim fotoğrafları pek tabi kullanabilir zall.
(bkz: japon yapıyor abi)
neye göre kime göre seçildiği anlaşılmayan fotoğraflar.
girişteki fotoğraflar olarak değiştirilmesi gereken hödödür. Zira resim çizilir fotoğraf çekilir.
Güzel bir olay ya keyifli. Hatta radyoda şarkı tutmak yerine buradan resim tutabiliriz. Belki sezen aksu bu olayı şarkısında kullanır * uludağ sözlük duyulur belki de 1 milyon kişi yazar olmak için sıraya girer ve bizim yazar hesaplarımızı satın almak için bize araba falan teklif ederler ne bileyim belki dedim. *
solcuların bakamadığı resimlerdir...*

(bkz: israrla siyasi içerikli entry giren hıyar yazar)*
(bkz: bana hep pembe oyuncak minibüs cıkıyor)*
(bkz: kinder supriz yumurta)
dikkat dağıtan fotoğraflardır. sözlüğe giri$ mi yapsam yoksa resimlere mi baksam ikileminden kurtulana kadar en azından bir kaç entry' lik ilham yok olmakta, heba edilmektedir.
(bkz: gülen raptiyeler)
(bkz: BUZUL ADACiKLARi FOTOGRAFiNDA KUTUP AYiSi ARAMAK)
(bkz: aa! bir kedi gördüm sanki)
hangi akla hizmet ettikleri merak konusu olan, sözlüğün tabiatına mugayir görseller. sinir törpüsü meretler. yazar kişisine balca.net'e mi giriyorum sözlüğe mi diye kendini sorgulattığı vakidir.
çıkış yapıldıgında da çıkmasını istedigim resimlerdir. ne o öyle gelen ağam giden paşam tripleri falan. ne bileyim bir el sallayan, bir mendil sallayan olsun.
insanı içeri dalmaya teşvik eden resimlerdir.
içinde bir tane uludag resminin olmadığı hedelerdir.
hevesle, üye girişine tıklayıp şifre girince, şapkalı bir adam dikilmektedir bazen karşınızda. sağolsundur, ayakta karşılar. sorun o değil de, bayan yazar olunca, ardından gelen, "sen içeri geç, ben geliyorum." sözü, tırstırır kişiyi.
bugün, havalanan bir uçak resmi görünce, artık iyice tırstığım resimlerdir. hayır, insan, "moderasyon bana bir şey mi anlatmaya çalışıyor." düşüncesine kapılıyor. daha önce yerde olan uçak havalanmış ve sanki yazara sözlükten uçurulacağını haber veriyor. *
özenle seçildiği belli olan orjinal resim.
(bkz: uye girisine erotik resim koymak)
uçak fotoğraflarını gördükçe havacılık duygularım kabarmakta, içim bi hoş olmaktadır. ama pek güzeldir...
son derece gereksiz bir hizmettir. küresel ısınmaya falan da bir katkısı yoktur. olsa da olur olmasa da...
resim mi fotoğraf mı pek karar veremediğim hedeler.. bir de zall'ın ailesini ve arkadaşlarını, kendi fotoğraflarını ya da kendi çektiği fotoğrafları sergilediğini sanmaktayım.
özenle seçilmiş resimlerdir.
sozluge girerken karsilastigimiz alakasiz resimler.
uçaklı muçaklı olanlarının kendimden geçmeme sebep olan fotolardır...