bugün

embesillik silsilesi bir tv programına dönüşmüş bir kavram.
semih adamim..
kurretulayn malinin pesinden kooş, kooş eğlendiriyor bizi.. dimi?
igrec otesi program.
bu sefer tutmadi acun.
acun ne yapsa tutuyodu bu ülkede. ama bu program tutmadı.ya türk insanı bilinçlendi, artık beyinlerinin yıkanmasını istemiyorlar yada program hakkaten kötü.
geçenlerde on dakika maruz kaldığım bunu izleyen mi var diye düşünürken iki yüz altmış üç entry girilmiş olmasına şaşırdığım program. abidin mabidin de takılıyor bbg popstar all star yapmışlar herhalde.
Semih in gitmesi gerekiyor. Semih giderse güneş ütopya ya doğar. Tuncay ın ahır önünü kesti. O giderse türkan inci tuncay ve noyan baş olur.
semih murat altar serkan dışında tüm yarışmacılar çop arkadaş çop resmen.tuncay birçok şey denedi batırdı.abidin yatıyor noyan kazanmadığı parayı tartışıyor inci terbiyesizin teki türkan kurretülayn zaten ortada.boyle rakipler olduğu sürece semihin sivrilmesi gayet doğal.
gerçekte olmayan, kurgulanarak olması istenilen hayali düzendir.
Son katılan yarışmacı pınar çok asil ve karizmatik. Umarım havasını bozmaz.
Münazara dilinde absürt , uç.
Medyada acun buluşlarından biri saçmalardan seçmeler.
Yalnız bu bahar çok hızlı gidiyor. Seyrek düşüyor. Haberi olsun.
Abidinin ne kadar leş bir insan olduğunu göstermiş yarışma.ayrıca inci diye bir insanımsı var ağız ishali olmuş öyle böyle değil
Hayatınız boyunca görebileceğiniz ve görmüş olabileceğiniz en dandik en saçma bir yarışma programıdır.
(bkz: yaban tv)yi izlemeyi tercih ederim.
En kurma realite şov.

Bu kadar tanım anlamanıza yeter sanıyorum.
Üniversiteli işsiz tayfanın programı.
takip ettiğim kadarıyla yeni gelen elemanlardan barışın halk oylamasında çok ağır bastığı ve resmen halkınn oyunu arkasına aldığı açıkça ortada halk aptal değil ahlaksızlık yapanın asla yanında durmuyor.
Kavram olarak ulaşılamayacak hayal.
Semih'in tarafını tuttugum yarısma. O baygın gozlerıyle anlatsın, ben dınleyeyım mesela. O saclarını yana yatırsın, ben bakayım mesela. Nasıl tatlı kerata nasıl.
acun medya' nın en sinir bozucu şov programı. aslında insan belgeseli olarak da değerlendirilebilir. semih itici ötesi, abidin akıllarda mg dozda kalan şöhretini yerle bir etti. adı tuhaf kurrebilmemne ve inci ise dişil kavramların sosyolojik incelemesinde birer donör olabilir. şubat tatilimizde temizlikten arta kalan zamanlarda izleyelim dedik psikoloji falan kalmadı.
inci adlı yarışmacının diskalifiye olmasına ramak kalan yarışma.sanırsam bir tek dilekçeye bakıyor durum.
semih öztürk ün askerleriyiz!!

semih in murat abinin altarin yanindayiz serkan ve tuncay i destekleyenler programi basindan beri izlediklerini sanmiyorum.
(bkz: sözlükte ne çok mal varmış)
( 26596026 ) ayyy göttüm

tamam siz hergun belgesel izliyorsunuz.

izliyorum ulan bu tarz benimde izliyorum survivor da o ses turkiyede bunlari izleyen mal oluyusa tamam ben malim . izlicek bisey var sanki memlekette bbc var da biz mi izlemedik sanki her yil yeni bir breaking bad cekiliyo ülkede.
kanka bu acun bu işi biliyo yaaa dedirten programdır. yarışmacıların birbirlerine laf sokmaları bana ilkokul yıllarımı hatırlattı.
barışın diskalifiye olduğu yarışma. sebebi ütopya sınırlarından kacmak. yazık oldu.