bugün

Brad Pitt eski yavuklum.
istinye park'ta bath and bodyworks isimli şirin mi şirin tam bir kadın çeker mağaza vardır keza içinde parfüm,misk,losyon,lips hatta kremli çoraplara kadar ne ararsan bulabilirsin. işte 2013-2014 gibi bir dönemde, istanbuldaki öğrencilik maceram esnasında orada çalışmışlığım var istinye park'ın müdavimi olan çoğu insan bilir ki orada ünlü insandan geçilmez hatta akmerkezden daha çok yuvalanmışlardır, magazincilerin neden akmerkeze pusu atıp istinye park'ı görmezden geldiklerini yıllarca da anlayamadım. Çalıştığım esnada buse terim, serdar ortaç, candy,cicek taksi dizisinden herkes tarafından tanınan ama ismi bilinmeyen minvalinde bir oyuncu, Ayşe Özyılmazel diye tahmin ettiğim kadın (keza fena asıldı bana ünsüz olsa gerek ünlü kadının benimle işi ne), ebru cündübeyoğlu(kadın çok güzeldi sözlük), fahriye evcen,reha muhtar,filiz akın ve aklıma gelmeyen bir çok isme mağazada servis yapma şansına nail oldum.
Evet kızlar, o yakışıklı çalışan bendim.
Songül karlının memeleri ile aramızda duygusal bir bağ var.
Arkadaşlar siz gerizekalı mısınız yoksa okuduğunu anlama özürlü müsünüz? Başlıkta ünlü biriyle ilişki yaşamaktan bahsediyor, başlıktaki entrylerin yarısı hülya Avşar'la yazlık komşusuyduk, Tarkan'la aynı uçağa bindim, Mehmet ali erbil uzaktan akrabam tarzı şeyler. Yapmayın böyle insanın aklına kötü kötü şeyler geliyor.

Bir garip sözlük yazarlarıdır.
evet küçükken hande yener twit atmıştı bana, ahhh nerde o eski günler.
Rüyamda murat cemcir ile sevişmiştim sayılır mı?
2012'nin sonları, havalar soğuk. twitterda hilal cebeciyi takip etmekten başka gelenin olmadığı güzel zamanlar.

işteydim, twitterda, öyle timeline'da scroll yaparken bir duyuru vardı.

yavru bir kedi, ve bir şarkıcı bu kediyi sahiplenecek birisini arıyor. ben de mention attım ben alabilirim dedim.

hemen geri takip etti beni ve dm'den telefon numaramı verdim.

2 dakika sonra aradı, aman allahım o ne güzel ses, ne tatlı ses...

bu akşam gelip alırsanız kediyi sevinirim dedi.

ben de tamam iş çıkışı gelip alırım dedim.

üsküdar'a indim, kabataş'a geçtim motorla.

tekrar aradım, evin yerini bulana kadar telefonda konuştuk. yanımda bir arkadaşım daha var.

neyse evi bulduk kabataş'ta, daireye kadar çıktık. ben hemen kediyi alıp gideriz dedim. bir de yanımızda getirdiğimiz cd leri imzalatırız en fazl dedim içimden.

yok olmaz buyrun gelin bir şeyler ikram edeyim dedi. arkadaşımla birbirimize baktık.

içeri buyur ettik. o da ne, çilingir sofrası hazır masada.

ne içersiniz diye sordu, bizim arkadaş şoktan, bir çay içeriz dedi.

ben bir dirsek attım. biraz da boş ağızlık yaptım. bir duble içeriz dedim.

ve o masada o sıralar şarkılarını en çok dinlediğim kadınla karışıklı birer duble rakı içtim.

daha sonra kediyi aldım gittim.

kedinin bir kaç resmini ve yeni evinin resimlerini gönderiyordum.

bir gün yine aradı. ghetto'da konserim var çift kişilik. gelirsen sevinirim dedi. bir de ismimin sonuna cığım ekini getiriyordu.

neyse konser oldu, ve o zamanlar iletişimde olduğum bir kızla gittim. kız bilet var sanıyor ben de tabi.

neyse kapıdan girdik, ismimi söyledim girişte, eleman listeye baktı. "buyrun duvardakicivi bey" diyip içeri aldı. kıza karşı bir havam olmadı değil tabi.

bundan sonra bir kaç konsere daha davetli olup gittim.

halen de iletişim de olduğum birisi. ne zaman kedi mevzusu olsa beni arar.

o kişi jehan barbur'du.
taner tolga tarlacı ile yaşadım sayılır mı?
Ünlü bir ermeni pırlantacının kızıyla ilişkim olmuştu. Kızda çirkindi güzel olsa bakmazdı.
Sayılır mı bilmiyorum ama. Scarlett johansson incirlik üssünü ziyarete geldiğinde, Antalyadaydım. Yakındık yani. O kadına bu kadar yakın olmak bile bir ilişki seviyesi taşıyabilir benim için.
Bir sefer leman sam elini omuzuma koyup hahaha diye gülmüştü. Bence sayılır.
Öğrenciyken fanta kapaklarıyla Teoman konserine gitmiştim bence o da sayılır.
Sibelcan yanımdan geçmişti. Bir kere o sayılır mı...
Maliye bakanı Kemal Unakıtan bizim ilçeye gelmişti elimi sıkıp yüzümü tutmuştu. Dersler nasıl demişti Rahmetli. Sayılır mı abim.
sayılırsa üniversitede bir hayli ünlü olan bir kızla seksi bir ilişki yaşamıştım. o kadar ünlüydü ki öğrenci işlerinden daha çok erkek tanıyordu.
bundan seneler önce önce trafikte rahmetli hikmet Şimşek'e arkadan tıklamıştım. araçtan inip birbirimize geçmiş olsun demiştik.
mor ve otesi grubu solisti harun tekin ile konser oncesi bira icip uzun uzun sohbet etmisligimiz var ardindan hali saha macinda ayni takimda oynamisligim var halen firsat buldukca gorusur siyaset konusuruz bunun harici bir hanim ile gonul iliskim olmustu o da ben de kalsin ifsaya gerek yok.
Ömer Döngeloğlu’yla tokalaşıp hayırlı akşamlar dilemişliğim vardır.
yaşım belli olmasın diye yazmıyordum. bir gün kleopatra ile mısır'da...
ufuk beydemir'e mikrofondan onu sevdiğimi bağırdım ve kulisine gidip sarıldım şakalaştık omzuma elini attı . bence sayılır bu kadar temas sevgililerde yok.

bu arada kesinlikle ünlü olacak biriyle de yakınlaştım bu da sayılır hiçbir şey olmasa bile ünlü olacak bir yakışıklılık düşünün.
herhangi bir ilişki yaşanmamıştır. merhaba merhaba o kadar. zaten öyle vay efendim fotoğraf çekinelim vay efendim ben size hastayım her çıktığınızda ekranı okşuyorum gibi şeyler söylemeyin şımarıyorlar sonra.
Ahmet mete ışıkara (bkz: deprem dede) ile bir market sırasında sohbet etmişliğimiz ve ardından benim cips ve meyve suyumu ödemişliği var.
Dede- torun kıvamında bir ilişki yaşamışlığımız var kısacası.
bu baslikta ve bilimum diger basliklarda bir linc var mor ve otesi solisti harun tekinle bir animi paylasmisim adamlar bana eksi koymus hayirdir la nedir bunun aciklamasi neyin kafasini yasiyorsunuz.
coutinhoyla koşu yaptım. sayılır bence.
ne kadar sosyal insanlarsınız şaşırdım lan yazarlarıdır.