bugün

Üniversitede her gün bir kızla takılma hayali kurup bunun imkansız oldugunu farkedip büyük bir hayal kırıklıgı yaşayan ve teselliyi liseli kızlarda arayan ergenlige geri dönüs yapan şahsiyetin icler karartan durumudur.
bir kaç kez karşılaşmama rağmen istemediğim durumdur. lise diyoruz yahu, 25 yaş ile 30 yaş desen ya da 20 ile 25 yaş normal ama 21 yaş ile 16 yaş falan düpedüz sübyancılıktır..
Olmaz, kandirmayin kendinizi. Gittiğiniz üniversitedeki insanlarla birlikte zevkleriniz de değişir başta sorun etmediğiniz o yaş farkı büyük bir ucurummus gibi gelir. Kız kendini yetersiz hisseder bir süre sonra ki siz de öyle düşünürsünüz.
Mide bulandirici.
bal gibi olur ilişkisidir. aradaki üç dört yaş ideal yaş eşiğidir zaten.
olmaması gereken durumdur. Liseli gençlerin önünü kapatmamak lazım.
gizli kaldığı sürece yürür.
Yürümeyendir. Denendi onaylandı.
üniversiteli taraf benim, evet.

Edit: liseli kızlar rahatsız hahaha.
erkeğin üniversitede arayışlarınının boşa çıktığını anladığında standart olarak küçüğe doğru yönelmesidir.
(bkz: bir başkadır varoşlarda aşk)
Seksi bir birlikteliktir. Kız dediğin erken çöker o yüzden kız daima küçük olmak zorundadır. Üniversitedeki abla ve teyzelere karşın liseli löp çıtırlar daha cezbedicidir.
sikilen kiz olur, sikildigiyle kalir genelde. kiz da aminin keyfine takiliyorsa sorun yoktur, yahut kız ciddi ciddi evlilik hayali kuruyorsa zordur.
Bir mühendis öğrencisinin son umududur liseli kızlar. Biraz sübyancılık değilmidir bu?
Olağan bir durumdur. Bu durumu yaşayanlar hiç kafanıza takmayın. Gayet doğal ve güzeldir.
Ünide başka kız mı kalmamış sorunsalı. Kullanmak için çıkıyordur kesinlikle.
kim ne derse desin göklerden gelen bir sübyanlık vardır.
Kız 18 yaşından küçükse, kanunen kızın değil erkeğin sikileceği ilişki.
üniden kız bulamayınca liselilere sarma durumudur.
bi erkek için ideal ilişkidir. azıcık tipi düzgün ise sevgilisi de dahil olmak üzere o liseli kız grubunun idolüdür. egosunu çok güzel yedirir kıza. seni seviyorum hayat boyu birlikte olacağız ütopyasını kullanarak karakteri henüz tam oturmamış kıza her şeyi yaptırabilir.

hele bir de kızın biraz psikolojik problemleri varsa bu erkek için harika bi fırsattır.
Oğlan Maximum 20, kız da minimum 16 yaşındaysa, olur yani. Bu yazdığım aralıkta takılın işte, yine günü kurtardım. Teşekküre gerek yok.
kızların en saftirik olduğu dönem lise dönemi olduğu içindir.
Üniversitede kız mı kalmadı arkadaş.
Aşkta mekan kavramı yoktur gerçeğini hatırlatır, mutluluklar diliyoruz.
cinsel ilişki dersleri verme olayıdır.
Gayet normal bir ilişkidir ayrıca şöyle bir şey var ki kadınlar erkeklere oranla daha çabuk olgunlaşıyorlar [zihinsel olgunluktan bahsediyorum] ve kendi yaşımızdaki erkeklerle anlaşmamız küçük erkek kardeşimize laf anlatmaya çalışmamız gibi bir şey oluyor. Yani anlayacagınız olmuyor üniverstli olmayınca olmuyor * [ Sagopanında dediği gibi yalnız istisnalar kaideyi bozmaz ] .