bugün

sözlük yazarlarının fikrini almak için açılmış bir başlık. bu entry ye çok eksi gelecek biliyorum ama gerçekten önemli.
çorumda.

edit: çorumda neden okunmasın? zorunuza mı gitti?
Erzurum'da okunmaz ben bi onu bilirim . Ha bi de Bayburt ve Gümüşhane okunmaz , oda yoldan geçerken farkettim .
bayburt.
eskişehir. en azından toplu taşıma derdiniz çok çok az ve zahmetsiz olur.
konya-bursa-izmir.
muğla üniversitesi olsun.*
Istanbul - ankara- izmir -eskisehir.
Amerika, tercihen California yada Massachusetts.
ankara,eskişehir,konya,izmir eh işte sakarya kayseri.
göreceli bir cevabı olan sorudur. hangi şehirde yaşayabilirseniz orada okumalısınız.
Beykent Sahilaaaaaaaaaaaaa. Beykent-Beylikdüzü kampüsünden otobüse binenler iyi bilir.
iyi arkadaşların olduğu yerde.
iyi bir ailen varsa ailenin yanında.
bölüm kolaysa her yerde.
kısaca ne istediğine bağlı.
Imkaniniz varsa (bkz: almanya)

universite olanaklari, burs imkanlar ve yasam sartlari cok guzel. Adamlar sizden sadece ulkelerine giderken en az b2 seviyesi almanca ogrenmenizi bekliyorlar. Ayrica almanyadan amerika, kanada, kore ve avustralya gibi bir cok ulkeye degis ogrencisi olarak gitmenizde turkiyeye gore cok cok cok daha kolay. Neredeyse her universitenin overseas exchange anlasmasi var almanyada.

Ama tabiki tekrar soyluyorum, almanyanin para biriminin euro olmasi ve tlnin euro karsisindaki malum vaziyeti goz onune alininca, ailenizin biraz destek olmasi gerekecek. O yuzden 'durumunuz var ise' almanya harika bir secim olacaktir.
istanbul Ankara Eskişehir.
Ankara ya da eskisehir'de elbette.
Ankara, izmir ve istanbul.
Türkiye de Ankara ve istanbul.
Dünyada amerika ingiltere ve almanya.
Eğer ibf seçecek iseniz kesin ankara.
izmir,izmir,izmir.
izmir. Başka da seçenek olmaz.
ADANADA OKUYABILIRSIN, UCUZ SEHIR, GUZEL KAMPUS,
Uzayda.
Alıcaksın kahveni dünya manzarasına kurulacaksın.
Çalışacaksın dersini...
Uzayda oxford vardı da biz mi gitmedik? Ahey ahey
ankarada okunmaz bunu bilirim ha bir de küçük sehirde okunmaz onun dişinda kalan şehirler de okunabilir sanirim istanbul ve izmir kaldi.
Cevabi merak edilen sorudur. Bence izmir ya da istanbul
istanbul ve eskişehir.