bugün

Kampüse bahçe diyenlerin henüz oturacak yaşa gelmediği çimenler.

(bkz: liseli detected)
pek olmayan çimenlerdir.
liseye giderken filmlerden görüp özendigimiz şeydir fakat kendi okulumun bahçesinde gayet inekler vardı hatta geceleri kurt düşer diye korkardık bile sonra gezme amaçlı bir kaç üniversiteye de gittim gördüm ki aynı olay onlarda da mevcut ben daha güzel bir kampüs görmedim yani.
Tadını sonuna kadar Çıkardığımız yerlerdir. AğaÇların gölgesinde yazın taze meyveler alıp yediğimiz uzandığımız en güzel sohbetleri ettiğimiz,dostlarımızla eğlendiğimiz alanlardır. (bkz: hadi git simdi) (bkz: kim ki bu)
(bkz: üniversite bahçesi)
Genellikle 1. Sınıfta topluca daha sonra herken kendi kafasına göre oturduğu yerler. Nefes alma yeri mis.
balıkesir üniversitesi bandırma iibf de yoktur.
eskinin hamamlarıdır. eskiden hamamlardan kız seçilirmiş şimdi de bu çimenlerden. ben o yeşil parlak eşofman altlı kızı arıyorum bulursam evlencem.
Genellikle okul tanıtımlarında broşürlerde bulunan yeşil mi yeşil bitkimsivari. Ama yok öyle bir dünya sevgili sözlük. Götünüze taş batınca anlarsınız beni.
Yeni üniversite kazananların üstüne uzanarak fotoğraf çektirmese ölecek hastalığına sebep olan çimenlerdir.
boyları biraz daha kısaltılıp golf sahasına çevrilebilir. maksat para kazanmak.
güzel havalarda yatmak için en uygun alandır. hatta bazı hayırlı işlere de vesile olur....

görsel

not : havaya da güven olmuyor amk...
Bahçe değil Kampüstür o Kampüs.
Bizim üniversitede hem yeşil hem çamurlu olanı mevcuttur.
cadir kurup yasayasim var ama havalar soğuk ışte.
neden tanıtım filmindeki gibi değilsin çimen ?