bugün

geçen gün devlet bahçelinin ağzından duyduğum söz. tamam birebir duymadım ama resmen ima vardı.

diyor ki bey; "provakasyona gelmeyin" .

ulan provakasyonu mu kaldı devlet abi; memleket gidiyor sen hala prodasın vaktasın asyondasın. bırak bunları.

ekliyor; "internet ortamında dahi tartışmalara girmeyin"

vohooo, demek şu "allahsız kitapsız" olarak nitelendirdiğiniz ulusalcı, türkçü tayfa olmasa hem pkk hem akp propagandası istenildiği gibi yapılacak?

e gitsin kumda oynasın o zaman ülkücüler. kusura bakmasınlar.

bu adam (devlet) kimin adamı tam olarak bilemiyorum (türk ün olmadığı kesin), ama kendisine biat edenler lütfen milliyetçilik zart zurt hava atıp ahkam kesmesinler.

siz; "pkk ya karşı türk bayrağı sallayamayacak kadar" milliyetçisiniz. siz; "kahrolsun pkk" diyemeyecek kadar milliyetçisiniz.

devlet abi öyle diyor.
teröristler dağlarda tüm şefkat ve kardeşlik duygularıyla beklerken, bütün umutlarının başka bahara kalmasına yol açan açıklama.
türk müslüman olduğu sürece türktür , ne kamusal alanı ulan allah her yerde vb her önermesi ayrı bir tez konusu olan kimseler için olması gereken.
ankara'daki şehitler için yapılan yürüyüş ve ardından kocatepede yapılan cenaze töreninin ardından söylediğim sözlerle eşdeğer bir sözdür.
şöyle ki, kocatepeye şehit cenazesine gelen ülkücüler, sanki cenazeye değil, partilerinin mitingine gelmişler de partilerinin reklamını yapıyor havasındaydılar.
orası şehit cenazesi, orada bi cenaze var, orası cami. bunların hiç birini düşünmeden yaklaşık yarım saat boyunca sloganlar attılar.
ülkücüleri severdim, ta ki o ana kadar. artık gözümde değerleri kalmamıştır.
gitsin kumda oynasınlar.
çoluk çocuk kumda oynasın. evet.
sehıtler olmez vatan bolunmez dıyıp kurtlerı doven gerızekalılardır.
Adamlar hdp binasını yakmak yerine kumla oynamayı tercih etmeyecektir.
Üzgünüm...
''milliyetçilik'' nedir sorusuna sakarya ile biten bir cümleyle tanımlayan bir zihniyet..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar