bugün

cenabettir .
anasını sevmiyordur .
iyi yapan hocadır, bir dersten 44 alan öğrenci o dersi geçecek kapasiteye sahip olmadığından kalmalıdır zaten.

Not: Eksileyin lan liseliler
lisedeki lanet öğretmenimin kendisidir mercek banu bulucam kızım seni. vicdansız 44 den bıraktın beni 4 yıl sonra verdim fiziği oda torpille lanet olsun kızım sana bulucam seni mercek banu bulucam!
59 ta bırakan hocadan daha aşağılık olmayan hocadır.
Edebiyat veya dilbigisi hocasıysa bırakması normaldir. Başlık açmayı bilmeyenlerin kalması gereken barajdır. Konunun yüzde ellisini anlamamışsın kalacan tabi.
Çocuk tüm yıl derslerde uyur, en yüksek notu 35 olursa eline sağlık çok iyi yapmış çok da güzel yapmış hocadır. Sen derse katılma, derse katılmayı geçtim bir gün dersi dinlemeye bile çalışma. Sonra 44' ten kalınca da hocanın kötülüğü olsun. Öbür türlüsüne bir şey demiyorum tabii, notu yüksek olan öğrencinin sözlüsünü düşüren hoca evet ipnedir. Ayrıca benim çocuğum da ders çalışmazsa, kimseyi umursamazsa kalsın o dersten.
Artık geçme sınırı 50 olduğu için normaldir efenim 44 olunca ortalama direk umutlar kayboluyo artık.
geçme sınırı 50 olduğu için normaldir. şimdiki versiyonu için;

(bkz: öğrenciyi 49 dan bırakan hoca)
öğrenciyi 49' dan bırakan hoca olarak güncellenmiş hocadır.
yeni sistemde 49 da bırakmasıdır.
Lisede dilekçe yazdım diye kanaat notuma 0 veren hoca yüzünden 46 ile kalınca bu hiç bişey demiş olduğum hede.
üniversite öğrencileri için gayet normal durumdur. sözlükte bu kadar liseli, ilkokullu var mıydı amına koyim. siktirin gidin başka yerde eğlenin lan, park yok mu evinizin yakınlarında.