bugün

Sevimsiz ve kırıcı bir iddia. Zaten takımın forma renklerini ülke puanının önüne geçirmek yeterince yanlışken bu iddia yanlışı katmerlemek olmuş. Hiç hoş olmamış.
kırılgan ve alıngan kardeşim demiş ki ;

--spoiler--

Zaten takımın forma renklerini ülke puanının önüne geçirmek yeterince yanlışken

--spoiler--

yani diyor ki "üzerinde türk bayrağı taşıyan takımı avrupada desteklerim" diyor ama bu şekilde (#46888153) sürekli şampiyonlar liginde sıfır çeken takım, sigma olumuc dan bilmem kaç yiyen takım ( ki bir ara hesaplarından birisinin nicki de buydu ) şeklinde konuşuyor.

güzel kardeşim meşhuuurrr bir laf vardır hani "ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol" diye. ya sıra senin takımına gelince "avrupada hepimiz kardeşiz" türküsü çığırma ya da illa o türküyü söyleyeceğim diyorsan fenerbahçenin avrupada yenildiği maçları, sıfır çektiği grubu falan yazıp durma kendine nick yapma.. ben son 10-12 senedir futbolla pek alakası kalmamış bir adamım ama siz gs lilerin bu algı yaratma çabaları beni bitiriyor artık arkadaşım. hepimizi kör sağır hatta bu ikili oyunlarınızı anlayamayacak kadar ebleh yerine koyuyorsunuz sonra biz bir şey söyleyince "kırıcı çıkışlar yapıyorsunuz üzülüyoruz" diyorsunuz..
asla tasvip edilemeyecek, sadece galatasaray düşmanlığı kaynaklı iddia. gerçekten çok üzüldüm.