bugün

yaşanan yoğun duygu.
Faydasız fakat karşı konulamayan duygu.
özlemiyorum. ilk başlar biraz kırgınlık vardı, sonra yerini öfkeye bıraktı. öfkem de saman alevi gibi söndü içimde.
kimi zaman bogucu, nefes kesen ve sarilmadikca kurtulamadigin durum.
Bir kimsenin özlemi değil bu defa çektiğim, bir ortamın özlemi. Eskilerin özlemi...
Arzulanandan ayrı kalınması sonucu hissedilen duygudur.
Bir çiziK attın kalbime
Kanattın.
ÖzlemdiR kanatan.

Yine melankoliye bağLadım.
Neyse
Çay var mı çay?
gece gece açmayın böyle başlıklar.
adı konulmamış yalnızlığın, iç burkan derin nefes alma hali.
bir süre sonra çok eskiyor bu duygu. belirli bir yaştan sonra anlık bir özleme hali geliyor sanki. ya da bana öyle oldu bilemedim. 20li yaşların başındayken aşıktım mesela. aynı şehirde, aynı gün görüştüğümüz halde ertesi gün gelene kadar özlerdim. 20lilerin ortasında arkadaşlarımla hep farklı şehirlerdeydik. onları özlerdim, burnumda tüterlerdi. tabi fonda aşık olduğum kişiyi özlemeye devam ederdim. kronik bir özleme hali. 30lu yılların başındaysa durum daha farklı oluyormuş. özlemiyorsun. yani özlüyorsun da öyle bir burunda tütme hali olmuyor. duygular değişiyor. koşulları ve koşulların getirdiklerini kabulleniyorsun. ihtiyar gibi yazdım ama net durum budur.
... inan yaşamaktan daha zor.
Kimi beklediğimi bile bilmediğim özlediğim ama tarif edemediğim hissiyat.
Kavuşmayı beklemektir.
sessizlik.....:|
Birini özlüyor olmanız, ona dönmeniz gerektiğini göstermez. Bazen özlemeniz gerekir, bir sabah uyanıp artık özlemediğinizi fark edene kadar...

alıntı.
birine, bir şeye, bir yere duyulan hasret sonucu burun sızlaması şeklinde kendini gösteren duygu yoğunluğu
Abi ozlemeyin hakketmeyen insanları.
Bagriniza taş basın ama ozlemeyin.
Bana arada bir uğrayan duygu. Alışıyoruz işte.
güzel ama acı bir duygu.
hiç görmediğini düşündüğün insanları rüyalarında görüp, tanıyıp, sevip rüyalarını özlemektir.
bugün yaşadığım olay buydu. bir rüya, özlem duygusu ve sarılma isteği. şu an çalan şarkı da onu anlatıyor bana. bilemiyorum.
Güzel ve yakıcıdır.
kötü duygu. yanında olsun istersen yoktur. kokusunu özlersin gözlerini özlersin. bakışını özlersin...
Beni çok yoruyor. Evet.
Çok acıttığı zamanlar olur. Ne yaptığınızı fark etmediğiniz günler geçirilir.