bugün

insan görünümlü yaratıklara kurban giden kız.idam cezası kalkmasaydı keşke.
berkin elvan öldü orda ne işi var terörist dediler, özgecan öldü kesin orospu derler o saatte sokakta ne işi vardı?
allah hepimizin belasını vermiş, ülke raydan çıkmış biz hala sosyal medyalarda kocişlerimizin, sevgililerimizin aldığı cicekleri paylaşalım. siktiğim ülke de tüm kadınlar orospu tüm çocuklar terörist ...
hatası neydi?
- üniversite okumak mı?
- tek başına dolmuşa binmek mi?
- yanlış zamanda yanlış yerde olmak mı?
- yalnız olmak mı?
- sahipsiz olmak mı?
- savunmasız olmak mı?
- güçsüz olmak mı?

yoksa sadece kadın olmak mı?

yazıklar olsun.
Ben dogru düzgün cümle kurmayı beceremem sözlük ama bu olayla iyice dilim tutuldu.ben küçükken annem hiç bir zaman bana sen kızsın söyle yapma boyle oturma falan filan demedi,böyle sacmaliklari sokaktaki arkadaslarim gösterdi bana.sen kizsin erkeklerin yaninda oyle oturamazsin yok soyle yapamazsin boyle yapamazsin.lise de dahi ayaklarimi siraya uzatinca ortamda erkekler var indir ayaklarini indir derlerdi.bir masa tasimak icin bile erkekleri cagirdiklarinda zoruma giderdi onlar kim ki kendini benden güçlü saniyor diye.iste sozluk fark etmesende sende kadindan nefret ediyorsun.kadini sadece bir seks bir zevk objesi olarak goruyorsun.ancak bu sadece bu platforma ait bir sey degil bu toplumun sucu.ozgecanda bu anlayisa kurban gitti iste melek gibi yuzuyle huzur icerisinde uyu ozge.
Tanım: Tecavüz edilerek öldürülmüş sonra yakılıp dere kenarına atılmış kurban.

Uzun yıllar önce bıraktım sözlükte yazmayı. Bugün sırf bu konuyla ilgili yazmak için tekrar girdim. Ne desek boş, ne söylesek bi sike yaramayacak biliyorum ama içimi boşaltmam lazım be sözlük ahalisi.

insanlar belli bir tepki gösteriyor. Ama hani o malum kesim tepki gösteriyor. "Onlar da o ses tonuyla konuşmasın, öyle giyinmesin" diye.

Bu ülkede köpeğe, ördeğe, vidaya, parktaki banka, damacanaya, vitrindeki cansız mankene tecavüz edildi. Ördeğe tecavüz ettiklerinde hangi ses tonuyla vakladığını, köpeğin hangi tonda havladığını sormak isterdim kendilerine. Veya damacananın kıyafetindeki şehveti, vidanın dekoltesini, hele ki parktaki bankın mini eteğini.

Kadın 2014 yılında tecavüz ve kadına şiddet 2001 yılına göre % 1500 artmış. Adalet bakanlığının verilerine göre 2002-2013 arasında 90000 den fazla kadına tecavüz edilmiş.

http://t24.com.tr/haber/t...cavuz-sucu-islendi,234221

http://www.milliyet.com.t...k-artiyor-gundem-1953547/

Metrobüste o kalabalıkta tutunamadığı için sevgilisine, eşine sarılana bu toplumun ahlakı var diye saldıran yanar döner badem bıyıklı orospu çocuklarının ahlakı işte bu.

Sonra ? Sarai Sierra'lar, Gelinlikle dünya turuna çıkan ve Türkiye'de kaybolan italyan Pippa Bacca'lar, Özgecanlar,

13 yaşındaki kız çocuğuna 26 kişi tecavüz etti, daha da beteri bu yaratıklar "kızın rızası olduğu" şeklinde çıkan mahkeme kararıyla daha az süreli cezaya çarptırıldılar.

14 yaşında bir çocuğa 25 kişinin tecavüz etmesi,

15 yaşında erkek çocuğa 30 kişinin tecavüz etmesi,

16 yaşındaki kıza 23 kişinin tecavüz etmesi,

7 kişinin 16 yaşındaki kıza tecavüz etmesi,

7 yaşındaki kızına tecavüz eden baba,

dokuz yaşındaki kıza tecavüz etmek,

van da 15 yaşındaki kıza toplu tecavüz olayı

Kuran kursu öğretmeninin tecavüzüne uğrayan erkek çocuklar,

izmir'de Din kültürü öğretmeni ve Fırıncının tecavüzüne uğrayan 14 yaşındaki kız,

Siirtte 2 bebeğe tecavüz edip birini havuzda boğan çocuklar,

Duyma ve Konuşma engelli kıza tecavüz edenler,

Çok değil daha bir kaç ay önce içimizi yakan Gizem Akdeniz vardı. 6 yaşında. Hani ablasıyla evlenmek isteyen o orospu çocuğu tarafından tecavüz edilip tıpkı özgecan gibi bıçaklanarak öldürüldükten sonra yakılan melek yüzlü güzel kız. Hani şu ağzında sakızıyla gülümserken çekilmiş fotoğrafı herkesin içini acıtan.

vs. vs.

Bu ahlakın savunduğu ideoloji çocuk yapın diyor. 3 çocuk bazen 5 çocuk istiyor.

Bu ülkede çocuk yapmak mı? Değil kız, erkek çocuklarına şehvetle bakan orospu çocuklarının böcekler gibi istila ettiği bu ülkede hem de... Lan ben akşam yürürken tırsıyorum kadın ne yapsın. 15 yıl öncesine bakın böyle bişey görebilir miydiniz? Bilirlerdi başlarına gelecekleri. O hapiste bu tecavüzcüleri en güzel işkencelerle ağırlarlardı. Ya ne oldu sonra? Sonra birisi çıktı! Kız mıdır kadın mıdır Bilmem dedi. Bir başkası Ben kadın erkek eşitliğine inanmıyorum dedi. Feyzaldı güç aldı sapıklar sürüsü. Çünklü sokakta eylem yapan öğrencinin ağzını yırtan gestapo polis sapık tecavüzcüleri gül suyuyla yıkadı! Balla besledi! Ölmek istemiyorum diyen işçiye zindanları dar eden hakim tecavüzcü katile "tecavüz yarım kalmış indirim verdim" dedi. Çünkü bu ülkede fışkiyenin kırılmasına ağlayan AKP'li şerefsiz "tecavüze uğrayan kadın masum değildir" dedi.

Bu ülkede çocuk yapmak mı? Burası kitaplarda okuduğumuz o naif insanların yaşadığı ülke değil. Burası artık bizim ülkemiz değil. Burası bizi öldürmek isteyenlerin ülkesi. O acıyı duymayacaksın artık ‪#‎ÖzgecanAslan‬ ama tecavüzcüne hesap soramayacağız kusura bakma. Çünkü seni korumak için para alan gestapo polisler biz sokağa çıktığımızda artık bizi "cebinde taş vardı" diye vurabilecek.

Sallıyorum sanıyorsanız google'a küçük kıza tecavüz yazmanız yeterli.

https://www.google.com/we...B6ld%C3%BCr%C3%BCld%C3%BC

Ortalama bir eğitim görmüş, ilk, orta, lise okumuş herkesin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi pekiyidir. Tecavüzcülerin, hırsızların, hainlerin dahil. Hatta bazıları imam hatiplerde okumuştur, Kuran kurslarında kuran öğretmenidir, din kültürü öğretmenleri bile vardır..
iman olmazsa insan olur bir canavar. Dün Amerika da bugün burada. Hep derim bir insanın imanı yoksa o insan en korkunç canavar olur. Allah iman dan ayırmasın. Özgecan ASLAN gibiler Allah ın sevgili kullarıydı. Onları öldürenler ise Cehennem odunu olacaklar...
biliyorum yazmak ne değiştirecek ama ders calisamiyorum,odaklanamiyorum kizin durumuna empati kuruyorum isin icinden cikamiyorum,beynim yaniyor.-ne kadar benciliz aslinda insan irki olarak evet farkindayim.-
bir arkadasi ile gezmiş sonra evine dönmek için minibüse binen bir kizin hunharca bir bicimde vahşete kurban gitmesi bu.o da akranlari gibiydi,20 yaşındaki her kızın en sevdigi seyi yapan bir kızdı o da.nereden bilebilirdi o minibüse binmenin sonu olacağını...
kardeşim hani her yerde kezban yazılıyor türk kızına.esek bile s*ken bir zihniyetin karşı cinsinin nasıl olmasını bekliyorsun? Çok korkuyordum şuan daha fazla korkuyorum evet.her karanlık yerde yürürken üzerimde kocaman bir palto ve hiçbir yerim açık olmadığı halde bir insan bile bakınca rahatsız oluyordum, şimdi daha zor olacak biliyorum.güneydoguya gittim bu yaz yürümek imkansız neredeyse.-kesinlikle burada bir şehiri otekilestirmek istemedim ki benim de en sevdigim bolge,asıl memleketim-Üzerimde mini etek mi vardı?hayır.dar pantalon mu giymiştim?hayır.makyaj mı yapmıştım çok?bu da hayır.adriana lima'ya mı benziyorum?kesinlikle hayır.ama evet y kromozomlular yol kesmeye,bilerek çarpmaya, ay çok güzelsin kızım ya demeye, ağza alınmayacak laflar atmaya hazirliliklardi zaten.bir vajinasi olmasi yetiyordu rahatsiz edebilmek icin,gerisi hikaye.tabii ki çok güzel insanlarımız da vardı ama yine de istisnalar kaideyi bozmuyor.bu ülkede yaşamaktan bu yaz ilk defa rahatsız olmaya ve inancimi kaybetmeye baslamisken bu haber percinledi inancimi tamamen yitirmeme neden oldu.
sosyal medyada yazılanları okudum daha cok kalbim kirildi cok uzuldum bazi yazilanlara.hala olayi siyasi ideolojilerinin haline getirenler mi dersin,yoksa olayi acik giymeye getirenler mi dersin,ay ne kadar abartiyorsunuz cok cinsiyetcisiniz diyenler mi dersin.her telden caliyor insanlar,insanimiz.
bir erkek bu durumu gerçekten anliyorsa onun ben alnindan öperim!Çünkü bir kadın olmanin getirdiklerini sadece bir kadin anlayabilir.kadin olmak cok zor evet hele bu ulkede daha da zor.biz ne zaman bu hale geldik aklim almiyor bugun affiniz ola.ilk secme-secilme hakkini kadinlarina veren millet bizdik,ne oldu ne degisti?
ve sizden şunu rica edebilirim.çok okudum gerçekten yazılanları ne olur dalga gecmeyin bu olayla.eger erkekseniz ve yerine koyamiyorsaniz kendinizi en sevdiginiz kisiyi dusunun cinsiyeti kadin olan.anneniz de olabilir,ablaniz da,teyzeniz de,arkadasiniz da,sevgiliniz de.nasil hissederdiniz,kalbiniz sıkışmaz mıydı bir mengenenin arasinda gibi? yazarken ederken bunlari düşünün.cok temiz ve kendine sahip çıkabilen, sadakatli erkeklerin türkiyede var olduğuna eminim.bunlari dusunebileceginize inaniyorum bu yuzden.cunku ozgecanin annesi yillar sonra bir gun allahim dusundukce kotu oluyorum ama ya bakarsa internete?kucuk seyler ama yapabileceklerimizi sonuna kadar yapalim.seytan ruhlularin yaninda olmayin ne olur!
Özgecan'ım çok kötüyüm sana yapilanlar herhangi bir kizin basina gelebilirdi de.keske seni geri getirebilse yazdiklarimiz ettiklerimiz ama sana dua etmekten baska bir sey yok elimizde.yine de herkes elinden geleni yapacak inşallah kanin yerde kalmayacak!
Not:cok sevdigim anatomi hocamiz bize hymen yani bildigin kızlık zarını anlatırken demişti ki namusu o küçücük zarda aramayın.kizlik zarını en önemli seymis gibi abartmasin erkeklerimiz.Cinselliği tabu haline getirmeyin.yoksa bu namus cinayetleri, kadina yonelik siddetler, tecavuz katlanarak artacak.
Kaç saattir ciğerim yana yana okuyorum yorumları, ne kadar üzüldüğümü anlatamam ama ben ne taziye mesajı iletecem ne de bunu yapanların cezası şu olsun bu olsun diyecem. Benim değineceğim şey; bu ülkede asla güvende olmadığınız, olmadığımızdır. Her an biri sizi de öldürebilir, gaspedebilir veya sakat bırakabilir. Peki bunu yapacak olanlar kimler? Eğitimsiz pislik, adi, şerefsiz insanlar evet ama hepsinin bir diğer ortak özelliği ise yanlarında kesici ya da delici alet taşımaları. Kardeşlerim nerdeyse iki senedir şu sözlükte yazıyorum, beş senedir okur olarak takip ediyorum. Hepinizin, troller dahil, kimseye zarar veremeyecek iyi insanlar, duyarlı vatandaşlar olduğunuzu biliyorum. Yalnız gelin görün ki sizin gibi insanlar bu şerefsizlerin gözünde ezik, zavallı, sanki kötülük yapamayacakmış gibi algılanıyor. Siz muhattap olmadıkça korktunuz sanıyorlar. Bu kadar korkak olmadığımızı görmeleri lazım, onların da bizden korkması lazım. işte burda devreye "bireysel silahlanma" giriyor. Bende bu entryi buna değinmek için yazıyorum. Garibim özgenin yaptığı gibi biber gazı sıkmak hiç bir halta yaramıyor. Netice ortada Keşke o sırada yanında bir tabanca olsaydıda ikisinin de leşini serseydi oraya. Haberlerde şöyle birşey okusaydık: çağ Üniversitesi öğrencisi özge aslan dün gece kendine tecavüz etmeye çalışan minibüs şoförünü yanında taşıdığı silahla ağır yaraladı, sapık Şöför kaldırıldığı hastenede Hayatını kaybetti. Ama malesef, şimdi özgecan toprak altında. Arkadaşlar bu ülkede devlet canınızı korumuyor, malınızı, namusunuzu korumuyor. Bunu kendi başınıza yapmak zorundasınız. Silahlanın, eğer durumunuz varsa mutlaka bir silah edini ve kullanmayı da öğrenin. Bu adilerden üçü taciz ettiği kişinin kendine silah çektiğini görürse dördüncüsü buna yeltenEmez. Oğlunuza, özellikle kızlarnıza Eşlerinize mutlaka silah temin edin. Onlara nasıl kullanıldığını öğretin. Bu ülkede genç kızların çoğu yanında biber gazı Taşıyor, yalnız madem bir güvenlik tedbiri alınıyor en azından başınız sıkışınca işe yarayacak bişey olsun. Çantada ağırlık olmasın. Sizin de başınıza benzer birşey gelirse çeker sıkarsınız orospu çocuklarının kafalarına. Belki Hapse girersiniz ama en azından siz öleceğinize o ölür.
Orospu çocukları tarafından canına vahşice kıyılmış genç kızımız. Allah rahmet eylesin.. Ülkücülere yakışır bir cinayet.. Ne denir ki..
bu cinayeti türk hukuk sistemi işlemiştir. bu mahlukatlara ömür boyu hapis cezası verilse bile gene bir yerden yırtacaklarını hepimiz biliyoruz. vicdanlarımızı rahatlatamıyoruz. en son umut, hapiste bu mahlukatlara tecavüz edecek diğer mahkumların varlığını bildiğimiz için rahat oturuyoruz yerimizde. yani gene türk usulü ile çözüyoruz sorunu. gene devlet yok hukuk yok ortada.

türk hukuk sistemi iflas etmiştir. türk hukuk sisteminin bakış açısını değiştirmesi lazım. şuradaki durum iyi bir başlangıç noktası olabilir: (bkz: kızı korkutan adama 7 yıl 7 gün hapis/#13971003)
Serait kurallarina gore kisasa kisas hukmu gecerlidir.
Bi şeyler karalamaya geldim yazıp yazıp sildim. Söylenecek şey yok mekanin cennet olsun güzel Yüzlü kardeşim. O masum yüzün serefsizlerin kabusu olsun.
Bana dokunmayan yılan bin yaşasın.
Seytanin insan kiligina bürünmüs halidir özgecan aslanin katilleri.
bir arap kralı kadar değeri olmayan, gözlerimden kan akmasına sebep canım cananım bacım...

elin arabı ölür yas ilan ederler bayraklar yarıya indirilir de bu kız için neden en azından yetersiz cezai yaptırımlar gözden geçirilmez hiç anlamam.
Katillere idam az gelir. iskence edip tekrar dirilmesi yani iyilesmesi gerekir ve tekrar iskence edilmesi gerekir. Tipki cehennem azabi gibi. Boyle olmaliki ibreti alem olmali. Bu canilere bunlar gerekir.
20 yaşında pırıl pırıl bir genç kızın hunharca tecavüz edilerek öldürüllmesinde, kızın giyim tarzına suc atan yobaz orospu çocukları olduğu ülkede suç katillerin değil bu zihniyetin ürünüdür.
Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. üzüldüm, ağlamaklı oldum ama boş. Ateş düştüğü yeri yakar, Allah ailesine sabır versin. Gercekten çok zor, normal bir ölüm olsa taktiri ilahi dersin teselli bulursun ama bu orospu çocukluğuna anası babası nasıl katlanacak bilemiyorum.
Bu cinayeti işleyen şerefsizin 6 yaşında kızı varmış. Hay amk evladı, o minicik yavrunun da hayatını bitirdin, şimdi ne okul okuyabilecek ne arkadaşı olacak ne de adam gibi işe girecek ilerleyen yıllarda. Hiç aklına gelmedi mi a amına koduğum evladı; benimde karım, kızım, annem, bacım, teyzem var diye?
idamın gelmesi için en geçerli sebep.

bunu yapan o döl israflarının Allah bin belasını versin, adi şerefsiz it! piç oğlu piçler.
kendisine karşı yapılanlarla karşı ne desem bilemediğim insandır. kendisine allah'tan rahmet diliyorum. öncelikle bununla ilgili işleme geçmek istiyorum ki; kendisine karşı işlenen suç tamamen keyfi olup sadece karşısındaki kişiye değil bütün insanlığı ilgilendiren bir suçtur. tamamen keyfi yapılan vahşet ve insanı bu vahşet konusunda teşvik eden insanlar için idam cezası uygulanmasını evvelden beri savunmuşumdur.

aslına bakacak olursak bu durum sadece bu olayla sınırlı değil; ülkenin her bölgesinde, her sokakta istisnasız olarak bu sıkıntı var. ben bir erkek olarak kimi bölgelerden geçerken rahatsız oluyorum ki; benim annem her gün arabayla işe gidiyor. her sabah acaba bir orospu çocuğu çıkıp da ters bir şey yapacak mı diye düşünmeden edemiyorum, sevdiğim birisi yolda beş dakika yürüyecek olsa bile aklım onda kalıyor. bu sorun kesinlikle insanların vahşice yaşaması ve eğitilmesinden. insanlar yaptıkları hareketin haysiyetsizce ve aşağılık bir hareket olduğunu, bunun insanlık dışı bir hareket olduğunu anlamıyor.

ben buna dair haberleri okumadım, böyle şeylere ne zaman baksam aklıma sevdiklerim gelir çok canım sıkılır. duyduklarımdan, insanların bunu kurtarmaya yahut sempati ile yaklaşan tutumlarından midem bulandı zaten. bunlarda asayiş sorunu var. rica ediyorum; çıksın allah'ı olan birisi bu sorunu çözsün. böyle haberler okumak artık kimsenin isteyeceği bir durum değil.
sen nasıl güzel bir kızmışsın..
sana kıyan ellere yazıklar olsun...
ülkemizde malesef olmayan caydırıcı yasalar yüzünden hunharca katledilerek, hayatının baharında cennete kavuşan kızımız.

yarın onun yerinde benim, senin, bir başka birinin kızı, karısı, annesi, kızkardeşi de olabilir.

malesef toplumumuz, özgecan ve diğer kadınlara bu zulümleri reva grmekten imtina etmeyecek vahşi şerefsizlerle dolu. özgecan ve benzeri olayların önüne geçmek, bu olayları bıçak gibi kesmek elimizdeyken, neden hala tedbir almıyoruz?

biri ya da birileri, kadınlarımızı, kızlarımızı korkutup sindirmek, onları sokağa çıkamayacak hale getirmek mi istiyor, bunu mu amaçlıyor?

gerekli yasal düzenlemeyi yapmak için kim neyi bekliyor hala?
hepimiz biniyoruz dolmuşa, hepimizin dolmuşta tek yolcu olarak kaldığı olmuştur böyle zamanlarda içten içe bi korkardım sonra kendime kızardım "ne kadar paranoyaksın" diye ama bu zamanda akla gelen her şey gerçek olabilecek şeyler bunu görmüş olduk, keşke görmeseydik böyle bir şey...

20 yaşında bi kızcağızın o anlarda yaşadığı acılar, annesinin, babasının hayatları boyunca yaşayacağı acıları düşündükçe o ne olduklarını tanımlayamadığım iğrenç yaratıklar hakkında bin türlü işkence geçiyor aklımdan, hiçbir beddua, hiçbir söz yetmiyor böyle bi durumda, Özgecan'a yaşattıkları işkencelerin bin beterini yaşasınlar yinede içim soğumaz, ALLAH belalarını versin diyecek başka söz bulamıyorum...
ibret olacak bi ceza almalıdır suçlular.