bugün

acı ama gerçek durum. baskı altına aldıkları halkın bir yerlerden sapıtmaya başlamaları normal bir durumdur.

diğer açıdan yaklaşırsak; akp hükumeti televizyon kanallarındaki subliminal mesajların sürekli olarak insanları sex ve sapıklığa çağırmalarına izin vermektedir. rtük, yapılan yayınlardaki sapıklığa bakmayıp sadece muhalif mi yoksa iktidar yalakası mı olduğuna bakmaktadır.

insanları sapıttırmaktan ve kandırmaktan başka bir halta yaramayan televizyon yayınları tümden kaldırılmalıdır.
Katildigim onerme, hatta benim cep telefonumun sarzinin neden 2 gun gittigininde sorumlusu akp olmaldir, hatta arttiriyorum subat ayinin bu kadar soguk gecmesi ve yazin gec gelmesi de akpnin sorumlulugundadir.
akp'lileri üzen, acı gerçek.
Gercek katili toplumun bir kesiminin cok baskici olmasi. Genclerin sosyal hayatinin anormal dercede kisitlanmasi. Buna karsilik toplumun bir kesiminin de cok rahat ozgurce yasamasi. Baskiyla yetisen ve ozgurce yetisen genclerin ayni sokaklari paylasmasi sonucu bu rezilliklerin gorulmesi uzucu. Olayi tam bilmiyorum. Son donem bu rezilliklerin artmasi dolayisiyla uzun uzun okuyamiyorum. Yazdiklarim konu ile ortusmuyorsa ozur dilerim.
Annesi dünyanın eski mesleğini icra edenin iddası.
Dikkate alınmaz. Gülünür geçilir.