bugün

sayın yazar güzel bir hitap şeklidir, efendim!

(http://fizy.com/#s/1jbywf)
ece kscg'dir.
saygılı bir başlangıç yapabilen yazardır. devamının öyle gelmesini bekleriz..
sayın yazar bi sorum var
sayın yazar bir sorum var
sözünde durdun mu hiç
sen sözünde durdun mu ..

bam bam baribaribam bam tararar tey teydir.
biraz fazla ciddidir. fazla samimiyet de iyi değildir ancak hepimiz aileyiz ayağına yatıp sayın yazar falan demek abartı olur. uzaktan akrabaymış gibisinden diyalog kurulabilir.
lan beynini siktiğim yazar mı? bana bak yarram mı? desin birader. ne güzel! yüzeysel olsa da medeni olabilmek veya medeniyete meyl etmek iyidir.
nadir bulunan seviyeli ve kibarlık insanıdır.
boş yazardır.
herhangi bir yazar tarafından kullanıldığında ,insanı bir hoş eden durumdur. moderatörler kullanınca ise,ulan sanki ne bok olduğumu bilmiyorsunuz,sayın demeniz yok mu diye düşündürür.*
sayın ceviz kabuğu şeklinde cevap vermek istediğim saygılı yazarlardır.

olum hepimiz pijamayla oturmuş entry girip, arada zikimizi daşşağımızı(daşşaksız kızları tenzih ederim) kaşıyoruz şurda, boşver sayın'ı filan.
Saygıyı hakeden yazardır.

Saygılarımızla...
Çok tatlı olandır hele de yazar olarak kendinden bahsediyorsa.
Kendisini mod yerine koyan yazardır.
Genelde kullanırım.
Pek memnun kalan olmadı ama.
Karşıdakini sayan yazardır. Sevgi mühim değil sayması yeterlidir. illa ki sayın mı demesi gerekir o da bir muamma.
sayın yazar diye başlayıp keraneci diye devam edenler de mevcuttur. hızlı değişim iyi değildir. samimiyeti zamana yaymakta yarar vardır. nabza göre şerbet önerilir. ben en iyisi çay demleyeyim. sabahlayacağım herhalde. başlığa geldiysen düş yakamdan kendini biliyorsun sen. sevmiyorum seni ya. git. hayvan herif.
Mesaja cevap vermek için kravat taktırtan yazardır.