bugün

Tamamen kameralar oynayan, itici bir kadındır. Sürekli arkadan iş çeviren bir havası var.
Evlat olsa sevilmez derler ya işte bu o.
Gonlu ıyı bırı bence, sankı eskıden daha egoısttı yaslandıkca tatlılık gelmıs. Oykucum o kızı anlıyorum bazı ınsanlar yapısı geregı gergın oluyor ters anlama.esen kal.
dünyanın en güzel sunucusu.
Dünyanın en saçma sunucusu.
Agır bir laf koyarsan elestiriye gelemiyorsun. Cocuk gibi laf koyuyorsan iyisin.
antipatik, kendini begenmis ve asiri itici olan bayan sunucudur.
tv8'e geçince program daha da itici hale gelmiş. laf çakmalar aklı sıra show tv'ye falan... çocukça geliyor bu yapılanlar.
işinde iyi bir sunucudur. Bbg olsun, star akademi olsun, master chef olsun iyi sunmuştur. Kendine özgü bir tarzı vardır.
çok yaşlanmış.
acun bunu nasıl işe almış merak ettirendir. bildiğin aşırı itici ıyk dedirtendir.
kemal doğulu ile yeni bir aşka yelken açmış olan sunucu. itici bir kadın olduğunu düşünüyorum, hele o eleme gecelerinde kamerayı itip "eleme heyecanı başlasın" diyişi.
Koray candemir ki zamanının en tatlı yakışıklısı, en karizmatik erkeği, bu çok afedersiniz üçgen ficutlu tahta yıllarca elinde tuttu korayımızı, pis, öğğğğkkk...
Yarışmayı ayakta tutan kişi fazla ön plana çıkmadan herkesi sakin bir şekilde yönetiyor.
hala güzel, hala çok güzel olan kadın.ah biraz da kilo alsa.
ismi güzel kendi güzel hatundur.
Bayan omuz. O ne amk öyle.
yaşlanmayan kadın. hakikaten yaşlansaydı biraz iyiydi.
'Öz hakiki bu tarz benimdesiniz.' diyerek, diğer kanala laf sokan sunucu.
ayrıca 'x neyin var? seni kötü gördüm bugün vs'. diye topu yarışmacılara atarak, gerginliğin fitilini çok iyi ateşler zat-ı muhterem.
Dilci bu kadın. O yüzden özel bir sempatim var kendisine.
kadın nereden nereye geldi.. ne manyaklar gördü ne kaçıklarla program sundu.. psikolojisi en sağlam sunucu ödülü kendisine gidiyor..
kaslı hatun kişisidir.Şahsen kavgada zor alaşşağı ederim gibime geliyor.
Reklam için kemal doğuluyla bakışıp duran sunucudur.
Bu kadın yengemle aynı dogumlu. Yengem cok tatlı kadın, öyku serter de öyle ama bağdaşmiyorlar..
tv8'de programı açarken bugün şehit olan 2 askerimizle ilgili bir şeyler söyleme mecburiyetiyle, "evet üzülüyoruz ama televizyon böyle bir şey yayına devam etmek zorundayız" demiş sunucu.

öykü serter son derece zeki bir kadın. eminim ki, televizyonun böyle bir şey olmadığını kendisi yaşı itibariyle de çok iyi biliyordur.

eskiden 1 şehit verildiğinde dahi yas ilan edilir programlar yayınlanmazdı.

tabii bunu acun'dan ve tv8'den beklemek çok saçma olur diğer hiçbir kanal yapmazken...

ama madem yapmıyorsunuz bunun da "böyle bir şey" olduğunu dikta etmeye çalışmayın.

bizimki bir vicdan meselesidir, sizinki para meselesi.