bugün

(bkz: bütün soruları doğru yanıtladığını sanan arkadaş)
17 yaşındaki çocukla sidik mi yarıştırıyorsun be adam? tabii sana kolay gelecek diyip ümüğüne yapışılması gereken kişi.
öss sınavından çıkıp ailesiyle birlikte soruların çözümünü izleyen sıfır çekmiş bir çocuk bile -yaptın mı oğlum bunları, adlı sorulara; -evet evet çoğunu yaptım cevabını ske ske vermek zorundadır.nitekim aileyle öss sorularının cevaplarını dinlerkenki psikoloji sınav psikolojisinden daha lanet bir şeydir.*. *.
dövülerek öldürülmesi gereken tipin somut halidir.
yalancının allahı.
ben diyebilirim. ama o andan sonra kolay desen ne olur demesen ne olur, orası ayrı tabi.
ana avrat düz gidilesi hatta üzerinden dozer geçilesi beyinsiz. milletin gözünün içine baka çok kolaydı nasıl yapamadınız nanik size nanik diyen ucube.
ebesiyle tanışmamız gereken adam.
tuzu kuru adamdır. adam nasılsa her sene parasını alıp çat çat çözüyor. eğitimini öğretimini aldıktan sonra kolay. .mcık!
ver eline kitapçığı, aç kronometreyi, çözdür bakalım o kolay sayısal sorularını canlı yayında 3 saat debelensin hiç bulaşma görsün ebesinin damını.
adam profösör olunca gayette normal olan olay. * *
tam ''ananıda al git denilesi'' insandır.
Kendisi öss'ye 600 sene önce girdiği için kafası küflenmiş insan modelidir.
(bkz: o rus bu çocuğu)
döveceksin...
yok yok gerçekten;
gideceksin, stüdyoyu basacaksın...
gel sana şeker vericem deyip dışarı çıkarıp
bi güzel döveceksin!
tenhada sıkıştırırım seni denilmesi muhtemel insandır. *
hayattan tek beklentisi, öss'nin ona sunduğu 5 seçenekli soruların getirisinden ibaret olan insandır. algısı ve hayata bakış açısı o kadar dardır ki, karşıdaki insanların da kendisi gibi olup basit düşünmesini ister. ne demek lan kolay? kime göre, neye göre kolay? insanın psikolojisini bozmaktan başka bir halta yaramazlar.
Çıkışta Allah'a emanet olması gereken kişidir.**
ilk görüldüğü yerde ağzını burnunu dağıtmanın farz olduğu sinir bozucu adam. anlamadığım şey bu adam her sınav sonrasında çıkıyor tv ye yok sorular çok kolaydı yok bilmem ne. madem sorular çok kolay ne diye binlerce öğrenci sıfır çekiyor peki. gerizekalı mı bu sıfırcılar? yoksa sorun sistem de mi? önce bu soruyu cevaplandırması gereken adamdır. sonra çıksın sorular hakkında yorum yapsın.
hele 2008 öss den sonra stüdyoyu basıp kafa göz yarma isteği uyandıran durum.ha bi de o stüdyodakilerin full leyip ya çok kolaydı ki demeleri bir yana telefona bağlananlar da ayrı bir sinir bozucu olur.
-derya bizi istanbuldan arıyor . evet derya netlerini alalım?
+ ımmm...türkçe 30 fen 30 sosyal 28 net mat 1 mat 2 biraz kötü 27 şer net......v.s. ilk 10 bine girer miyim?
- girmen muhtemel. hani giremeyebilirsin de.

bu esnada hipotalamus kanalı kapatır. yatağına çekilir yorganını üstüne örter ve 2 ay kendine gelemez. * *
götünden ter akmayan, sınav psikolojisini bilmeyen adamdır.
anne:a ben:b tvdeki adam:ta
a:oğlum sınav nasıldı nasıl yapabildin mi ?
b:anne sınav zordu ama yaptım ya bişiler işte inşallah hayırlısı..
ta:aslına bakarsak sorular gayet kolay orta derecede çocukların bir yere yerleşeceğini umuyorum.
b:seni kolayını senden ziyade seni zkim......
dünyanın en çok küfür yiyen altı insanından biridir.
(bkz: küsuratlı sayı verince inandırıcı olmak)
sınava girmeyen adamdır.
o an tv'de değil de öss'den yeni çıkmış elemanların yanında olsa linç edilmesi muhtemel * kişi.