bugün

naim kösenin kadınları satılık ya da kiralık birer devremülk ya da mal olarak gördüğünün kanıtıdır.
-abi örtüsüz kadın satılıktır demişler.
+hangi anası kaşar demiş onu?
Bunu diyenlere ve savunanlara derhal dava açılmalıdır ya da karısı kızı açık artırmayla hayvan gibi satılmalıdır. Sen kim oluyosun da böyle itham da bulunabiliyosun orspu çocuğu diye küfrettirir.
''madem satılığa çıktık,madem rekabet var,o halde ekonomiye can vemek adına çıplak kalacak kadar örtüsüz olmak bizim farzımız mı olur sayın köse''diye sormak istediğim ifadedir.
zihniyetine tecavüz edilesi birey tesbiti.
cahiliye dönemine doğru gittiğimizi gösteren beyanat.
bu adamlar memleket yönetiyor acı olan bu.

demekki başı açık vatandaşlara bu gözle bakıyor bu adamlar.
örtüsüz kadın satılık da kiralık da değildir ama beyinsiz bir adam olmayan o beyniyle böyle bir yazıyı "şeytan işi" dediği facebook'tan yayınlıyorsa gerçekten satılıktır. neye satıldığını da ben söylemeyeyim, bilen biliyor!
bunu söyleyen barzonun babası anasına allah bilir başlık parası ödemiştir.

bu sıçmalar dinle falan ilgili değil. adamlar aşağılık komplekslerini kusuyorlar...
örtülü beyin saçmalamasıdır.

allahını seven üzerine toprak atsın.
ama örtülüler bedavadır...
bunu söylüyen, veya savunan beyinlerin, kendi götleri satlıktır.
akp nin kadınlara bakış açısı nı gösteren talihsiz söz.
yaşını başına bakmadan cahilliğine veriyor ve böyle iktarın taa... diyorum. Böyle bir zihniyet başkan olabiliyorsa o ilçeninde taaa gtünü s... diyorum. S. S. adalet bu amk yerinde bu adamlarla.
kadının kendine güveni ve ahlakı yoksa, örtülüsü de örtüsüzü de satılıktır.
gönülsüz sikiş mahsulünün yaptığı tespit ancak bu kadar olur.
cahiliye dönemi arap yarımadası sakinlerinden duyulabilecek bir söylem. zira o dönemde kadınlar mevcut kapitalist sistemin en değersiz metalarından olup, alınan borç karşılığı ipotek edilebilen, ödenemeyen borç karşılığında haczedilebilen, bölgeden gelip geçen tüccarlara satılabilen kıymetsiz birer varlık muamelesi görürdü. cahiliye dönemi uygulamalarının karşısında en büyük mücadeleyi islamiyetin gelmesi ile peygamberimiz hz. muhammed sav. ve arkadaşları vermiştir. ne acıdır ki, günümüzde kadından alınıp satılabilecek bir malmış gibi bahseden ve bu iğrenç düşünce yapılarını topluma empoze etmeye çalışanlar dindarlık kisvesi altında gayelerini gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

--spoiler--
"Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır; yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar."
Giordano Bruno
--spoiler--
kot pantolonlu erkek godoştur diyen zihniyetin kadını da kıyasa sokmasıdır. *
(bkz: o çocuğum demenin alternatif yolları)
bu gibi düşünce bokunu sarf eden zihniyet ve zihniyetlerin ivedilikle hadım edilmesi gerektiğini kanıtlamış deklarasyon olmuştur.
bir, kiralık örtülü kadın değildir.

yukarıdaki cümle sadece zihniyetin hastalığını belirtmek için kurulmuştur. yoksa örtülü kadına kiralıktır demek en az örtüsüz kadın satılıktır demek kadar büyük şerefsizliktir benim lügatımda. ama yok işte örtüsüz kadın satılıktır diyen adamın suratına senin örtülü kadınını sen kaç liraya kiralıyorsun onu söyle demek geliyor insanın içinden.

-örtüsüz kadın satılıktır.
+sen onu boşverde senin örtülü kadını kaç liraya kiralıyorsun onu söyle. 100 lira vereyim bu gece benim olsun. uyar mı?
bütün başı açık kadınlara edilmiş hakarettir bu hazmedilemicek bir durum.
-Örtüsüz kadın satılık
-kot giyen kiralık
-sandalet giydiyse taksit imkanı var
-etek giydiyse genelevde çalışıyor

bu mu yani? eeee nolcak bütün kadınlar kötü, hepside kötü yolda, noldu şimdi bu saçma şeyi söyledin ne değişti? biz sana nasıl küfürler ediyoruz onlar ne olacak? allahaşına bırak şu sığ düşünceleri, nasıl bir cahillik bu? açık kadın ise kötü, kapalıysa mükemmel mi?

ben müslümanım de öksüz yetimin hakkını ye, elalemin karısına kızına aç hayvan gibi bak, 14 yaşındaki kıza sarkıntılık et, neee nerde müslümanlık? bunları yapanlarda müslümandı, noldu?
saygısızlığın, şerefsizliğin, orospu çocukluğunun dibe vurumu olan cümle. siz kadını ne olarak görüyorsunuz ya? sizin sikiniz doğrultusunda oynatacağınız bir kukla mı? satılık olan sizin beyinleriniz, satılık olan sizin beş para etmez karakterleriniz!

düşünemeyen zihniyetinizi sikeyim sizin!
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
nasıl bir beyindir bunu söyleyen insandaki.
ancak kendi nefsinden korkan insan bu kadar cahilce düşünebilir.
Belki perdeler yıkanıyor.