bugün

üzerlerine vazife olmayan konularda yorum yapan budala yazarlar kadar budaladırlar..
yaftacı yazarlar kadar da budala olabilirler.
(bkz: benim ben)

o özel anı doya doya yaşayan, sadece hissetmek istediği için gözlerini sıkı sıkıya kapatıp heyecandan deliren budala çiftlerdir. sanki çiftin ikisi de benmişim gibi "benim ben" dedim çünkü o an nasıl heyecanlanıyorsam, gözümü iki kişilik kapatıyorum. kaşlarım elmacık kemiğime değiyor, huylandırıyor beni, içim bir hoş oluyor. çok zevk alıyorum. daha ne olsun , aşık olduğum hatun kollarımda, dudakları dudaklarımda, nefesi zaten okunmuş gibi anasını satim, bir huzur bir şevk veriyor.. bir de kaşları elmacık kemiklerime değdirircesine yumdun mu gözünü tamamdır. dadından yinmez. o budalalığı da hiçbir şeye değişmem.
(bkz: yazarların özel hayatlara karışması)
(bkz: gözünüze girebilir)
bu durumda kızın ya da erkeğin gözünü açarak çevreyi seyretmesi aşık olmadığının göstergesidir.
en iyisi kapatmaktır bence, öpüşürken gözleri açık olan çiftler birbirlerine baktıklarında, daha bi psikopat, afedersin manda bakışlı görürler birbirlerini. göz görmeyince gönül katlanır.
(bkz: kapamayın demedim mi lan ben size)
öpüşürken gözlerini kapatan çiftlerin varolduğu bir gerçektir. bunu herkes bilir. anlamadığım şey bunun kime neden battığı noktası. sevgili onlarındır dudak onlarındır zaman onlarındır ister kapatırlar ister açarlar gözlerini. isterlerse amuda kalkar öyle öpüşürler. kime ne?
fiziken gözlerini sımsıkı kapatıp öpüşmeye kalkarsan dudaklarında gerilir. e şimdi bu öpüşmemi oldu. nedir bu. git duvarı öp daha iyi be.
öpüşürken gözleri kapamak gayet doğaldır. hayır bu olay başkalarının gözüne batmak için yapılmıyor ya da aptallık olsun diye. tek nedeni kişinin kendisini öpüşmenin akışına kaptırması, öpüşmeden zevk almasıdır.

size şunu söyleyeyim, rasyonalite arayışı içinde olup da gözlerinizi açık tutmayın hiç. hem karşınızdaki öpüşmeden iğrendiğinizi ya da istemeden yaptığınızı sanar, artı öpüşmeden ne keyif alırsınız ne de zevk.
öpüşürken gözlerin kapatılması tamamen gözleriniz şaşı bir şekilde burnunuzun önündeki partnere bakma kaygısından ileri gelir. birde gözlerinizi kapatmadan deneyin hak vereceksiniz, hatta partnerinizden de gözlerini açmasını isteyin zaten o anki duygusallık falan uçup gideceğinden sonrasında kendinizi farklı aktivitelere aktaramayabilirsiniz. ha sımsıkı kapatan varyasyonları daha duruma yabancıdır muhtemelen *
gözü açık öpüşenlere güvenilmezmiş diye saçma bir teoriye inanan çiftler.