bugün

görsel
işteşlik ilişkisi bulunan öpme eylemi. fransız işin suyunu çıkarmıştır o ayrı. *
ilk defa bi kız tarafından geçenlerde geri çevrilme durumumdur. Şaşırmışımdır ki beni bayağı sarsmıştır. Ama ileride hatunu ikna edip gerçekleştireceğim fiildir.
öpüşmek, sevişmenin fragmanıdır.
gondol aşşağı doğru inerken iç organların çıkıyomuş gibi hissedersin ya, işte o his.
ileri seviyede mikrop aktarımı.
--spoiler--
beyler öpüşüyorum la

kolumla. aynısı amk. pazu kısmı denilen yer çok fena. bi tek nefes almıyo. onu da yapsa sikecem o derece.
--spoiler--
yapılan bir araştırmaya göre çikolatayı yerken aldığımız haz, öpüşürken aldığımız hazzın dört katı gibi birşeymiş.
(bkz: çikolata yemek öpüşmekten dört kat daha zevkli)
edit: hey hey hey, buradan öpüşmek kötüdür dediğim sonucu çıkmasın. öpüşmek tabii ki güzeldir. ona göre.
insani bir ihtiyaç.
hayatın adrenalin dolu anlarından birini yaşatan fiildir. hele ki öpüşülen kişi aşık olunan kişi ise.
bulutların üzerinde yürümek gibidir, zaman durmuştur ve hayatta sadece o an öpüşmekte olan çift yaşıyordur.

hiç bitmesin, kimse araya girmesindir.
tadı böyle erik gibin, çilek gibin bişey.
sevişmenin yarısıdır.
sanattır.
çikolata gibidir. mutluluk vericidir.
ruhların tanıştırılmasıdır, bedenler daha sonra...
sevgiliyle olanı, sarılmak kadar güzel olan eylemdir.
iyi bilinmiyorsa öpüşmekten başka herşeye benzeyen olay.

o zamanki sevgilim şimdiki eşimle yaşamıştım ben ilk öpüşmemi.
iki insanın birbirlerine dudaklarını değdirmesiyle başlayan ve çeşitli dil hareketleriyle devam eden eylemdir. işaret dilinde; her iki elinizi de, tıpkı 'bıdı bıdı etme' derken yaptığımız işaret gibi yaparak parmak uçlarından birleştirip, bu elleri uc uca dokundurarak ifade edilir.

(bkz: french kiss)
çok geniş kapsamlı bir konu. yıllardır öpüşürüm bu son çıktığım kız gibi hiç görmedim, öpüşmek insanı hayata bağlar mı? bu yapıyor işte. demem o ki umudunuzu kaybetmeyin.
hakkını vermek gereken eylemdir.

öpüşmek sanattır. sevmek ve yapabilmek arasındaki o ince ayrıntıları yakalayıp, eksiklikler giderildiğinde muhteşem sonuçlar çıkar ortaya.

öpüşmek, dillerin dudaklar ile bütünleşmesidir.
Ağızdan, ruhun tadına bakmaktır.
yavaşça yapılması gereken eylemdir.
ramazanda yapılmaması gereken eylemdir.
Sevmediğin biriyle yapması zor bir iştir. Neticede partnerin tükürüğünü yutuyorsunuz.