bugün

yalandır efendim hiç kanmayınız bu saçmalığa hem kendisi hemde içi çirkin o kadar çok kız gördüm ki siz dış güzelliğine de ağılık verin.
insanların kendini kandırmasıdır. esra erol'u her zaman dediği gibi 'dışını sevmediğin birinin içini merak etmezsin.'
önce dış görünüşten bir etkilenme gerçekleşmelidir, daha sonra iç güzelliğini gördükçe bu daha da artar. içi güzel olmayanın zamanla dışı da çirkin gelmeye başlar.
Bir kadında önemli olan akciğer güzelliğidir.
Tipsiz olabilirsin ama bakimsiz olmamak gerekir. Bir sekilde dis gorunume onem verirsen, yani azicik kendine ilgi gosterirsen durumu toparlarsin.
Herkes icin sanimiyetsiz bir cumle oldugunu sanmiyorum en azindan benim icin oyle, cok yakisikli degil diye dunya tatlisi insanlari tanima sansini kaybetmek yanlis bence.
(bkz: böbreklerin çok güzelmiş nereden aldın)
Dünyanın en büyük yalanları listesinde ilk üçe girecek söz. Önemli olan ruh değil rus güzelliğidir.
değil rus güzelliğidir.
Çirkin kızla Çıkarken arkadaşlara yapılan aÇıklama.
Öyle bısey yok herkes tıpe bakar bakmayan insan daha dünyaya gelmemiştir.
yalan bi avuntudur.
ivedik'in bile aştığı olgu: gel gelelim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz.
Dalak güzelliği üzerine kimseyi tanımıyorum.
önemli olandan kasıt "önemli olan bu gerisi yalan" değilse mantıklı olabilecek önermedir. tek başına iç güzellik diyorsa kandırmacadır, insandır çünkü duyguları vardır ne yazık ki.
bir gün çirkinler zirvesinde oturuyoruz, kalktım hışımla dedim ki

- lan olum, öyle bir cümle bulalım ki herkesi allak bullak edelim.

olmuş mu?

bence olmuş.
öncelikle "yüzü güzele 40 günde doyarsın huyu güzele kırk yılda doyamazsın" demişler. bu doğru olsa da bir insandan etkilenmeniz için dış güzellik de lazımdır. ufak bir etkilenme bile yaratıyorsa zaten onu iç güzelliğiyle tamamlayıp sizi kendine bağlayabilir. fakat eğer "ben dış güzelliğe hiç önem vermiyorum" diyorsanız yalan söylüyorsunuzdur.