bugün

ileri ilişki öncesi,
Bakalım olacakmı, performans uyum testidir.
Uzun tutmak iyidir.
ön sevişme sevmeyen insan sıkıntılıdır. ya da abaza.
Olması gereken bir şey .
Sonuçta kadının hazırlığı uzun sürüyor.
Ön sevişme seven erkeği işi bitince domaltabilirsiniz. Gerçek bi erkek asla ön sevişme sevmez zira.
dikkat! azdırıcı görsel içerir!
+18.

--spoiler--

(img:#2308597)

--spoiler--
zannımca karşı cinsle önden sevişmeye verilen bir isim olup anal seksin zıttıdır.
edit: hayır yanlış zannetmişim. doğrusu ise şöyleymiş.
Ön sevişme iki veya daha fazla kişi arasındaki fiziksel yakınlık ve duygusal yakınlık eylemleri dizisidir. Bu, cinsel uyarılma ve cinsel aktivite arzusu yaratmak anlamına gelir.
çay içmeden önce
bardağı sıcak suyla ısıtmak
ön sevişmedir.
Uzmanlık alanımdır.
Eğer uykum gelmeseydi, uzun uzun anlatırdım bir anımı. Başka zaman artık.
Yatak sporlarında ısınma ve ısıtma hareketlerinin ortak ismi.
Minik dil darbeleri ile yapılır.
Hatun catwalk ile yavaşça üzerinize gelir. Saçlarını yüzünüze savurur. Sizde belinden kavrayıp ensesine öpücük kondurursunuz.
el guapo abimizin pek alakası olmayan bir mevhum.

(bkz: el guapo)
Çok önemlidir.

ipliği bile iğnenin deliğine sokmadan önce defalarca yalıyorsun.
bunu angarya olarak gören adamın sevişmekten ne anladığını sorgulamak lazım. zaten en heyecanlı ve keyifli kısım burası aq.
Bu konuda kimse balık burcu erkeğini geçemez.
Gözümde canlanır koskoca mazi. -sigara emojisi-
Sdfghjk.
kadınların boşalabilmesi için kesinlikle atlanmaması gereken kısım.
Sonuçta ipliği bile iğneye geçirmeden önce yalamak lazım.
(bkz: ayak fantezisi)
Sapyoseksüeller bu safhada ansiklopedi okuyorlarmış birbirine.
25 dk ayak yalamalı olması şarttir.
bazen arkasından gelen sevişmeden daha tatmin edicidir.

kadının ruhunu burada tanıyacaksındır.
Amını ırzını siktiğim memleketinin bazı erkek bireyleri, ön sevişme olayını kavrayamıyor. Öpüşme, kilot üstünden am okşama, meme sıkma/yalama gibi totalde 3 dk sürmeyen bi şeyler yapmak ön sevişme değil amk. Gerekirse öpüşmeden bile sevişilir veya quick seks yapıyosundur minimuma çekersin işleri. Ama uzun uzun sikişmek için yanyana geldiğin kadına da bunu yapmazsın yani be amk medeniyetsizi. Ben adama deepthroat yapıyorum, o beni domaltıp sikme peşinde. Azgınlıktan da yapmıyolar bunu, direkt üstlerine alınmıyolar. "Kadın zaten hazır, erkeği de kaldırıp hazır edicek ki seks yapıcaklar, zaten kadını sikiyo işte ordaki zevk ve tatmin neyine yetmiyo" gibi bir algıları olduğunu düşünüyorum. Böyle bi çomarlık, bencillik daha olamaz.
Bu tipler ölene kadar amsız kalmayı hakediyor.
görsel
Elbise üzerinden okşayarak yapılır. Etek üzerinden kadının cinsel organını okşamak, kadını mükemmel şekilde tahrik eder. Sonra kulaklarını emmek. Klitoris bölgesini ise uzun süreli şekilde yalamak. Daha birçok şey buna eklenebilir.
Kayganlığı arttırır.
Beceriye göre Orgazmı şekillendirir.