bugün

o muhteşem baş yapıtın neler barındırdığına dair merak uyandıran içeriktir.

lan oğlum o nasıl bir saç cinsi ya, lan cidden adamı oturup dinlemeye kalksam bile, bir süre sonra gözüm o saçlara takılıyor, sinirlerim bozulup kanalı değiştiriyorum, herif ömre ye gitti orda bile aynı tip ya.
kuş yuvası gerçeği.
gerçek seveninin olmadığının göstergesidir.

bir insan evladı da uyarmaz mı, iğrenç diye...
içeride bir takım kabilelerin olduğu düşünülüyor.
bob marley'le içtiği de sonu da bir olacak insan evladının süpürge saçında olması muhtemel akla gelen gelmeyen her şey.
bir iddiaya göre formülünü bilen 3 kişi aynı uçakta seyahat etmemektedir.
ömer çelakıl'dan bağımsız değerlendirilmelidir. farklı bir organizmaya dönüşmek üzeredir.
derhal şifresinin çözülmesi gerek. dna yapısında ki sayılar yaşadığı günle çarpılıp uyuduğu saatlere bölünmelidir.
google a ömer çelakıl ın s şekline yazıldığında otomatik olarak ömer çelakıl ın saçı neden öyle şeklinde tamamlaması da bu durumun pek çok insan tarafından merak edildiğini göstermektedir.

lan işimiz gücümüz yok hepimiz adamın saçının içeriğini merak ediyoruz, tey allahım.
asıl bu konuda kitap çıkarsa köşeyi döner.
"ömer çelakılla saçının şifreleri"

ya da ne bileyim kanallarda reklamları dört dönen şampuan firmaları, saç uzmanları bu adamın saçını düzeltsin görelim.
gözümü saçına, kulağımı ara sıra geyirdiği konuşmasına kitliyorum geriye şifre mifre kalmıyo, "bunun saçı niye böyle, sesi niye bi kalın bi ince" derken program bitiyo. havadan reyting.

gece gece yine dert oldu, iyi mi.
koptum. google arama motoruna ömer çelakıl yazıldığında ömer çelakılın saçları neden öyle diye altta bir yazı beliriyor. *
abi herifin saçına makas sokmaya kalksan, içeride kaybedersin, akut bir yıl arasa bulamaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar