bugün

tam uykuya dalacakken tutar bir de. şuracıkta öleyim dersin.
Kış aylarında, kendisini iyiden iyiye belli eden hastalık durumudur. Geçmeyen bir öksürük ise, öksürmekten boğazda kanama gerçekleşecek ve öksürdüğünüz zaman bir miktar kan gelecektir.
2 haftadır beter etmiştir adamı. ciğerleri söker atar *. futbolcu gibi oraya buraya balgam attım afedersin. vicks şurubu içmesem geçmeyecekti. allah o şuruba meylettirenden razı olsun. için.
Sanırım krizi içindeyim an itibariyle.
Şu sıralar bulaşıcı olan sinsi hastalık.
Zencefil bal limon karışımı iyi gelir. Bir de keçiboynuzu özü ya da pekmezi astım dahil her türlü öksürük için ilaçtır.
Kuru olması halinde sürekli olduğu zaman kemiklerin ete batması gibi his yaratır.
Akciger kanseri belirtilerinden biridir.
mevsime göre değişen alerjik reaksiyonlarından doğma olanından, gıcıklığa
soğuk algınlğından, geniz akıntısı(sinüzit) e kadar sebepleri vardır.
genellikle kış aylarında görülen rahatsızlıktır. yazın bile rastlanılagelen vakalardan biridir.
geçmeyendir ya!

geçen grip oldum işte; 1 haftadır hastayım.

da bu öksürük geçmiyor. tamam biliyorum kansersin falan diyeceksiniz ama; nasıl geçecek bu öksürük? var mıdır çaresi? bekliyom. evet.
allah ın belasıdır bir de bunun 2-3 ay gibi uzun süren versiyonları vardır düşman başına dedirtir. öksürük şuruplarıda bir halta yaramaz vesselam çare ise kafayı kökünden kesmektir.
üç gündür uyku düzenimi bozan zımbırtı ne yaptıysam çözümünü bulamadım.
Uyku arasinda tutarsa cok kotu oluyor.
Toz zencefil, Bal limon üçlüsünü karıştırıp yapıcağınız macunla öksürüğü önleyebilirsiniz.
bana bir bulaştı mı 1 ay çekiyorum ama çözümünü buldum sonunda..
Birkaç gündür beni mahveden rahatsızlık. Boğazlarım yırtıldı öksürmekten.
Ciğerlerden tut da sırta kadar her yerin acımasına ağrımasına sebep olur bazen. Kimi zaman uyarı amaçlı kullanılır öhö öhöö.
--spoiler--
abicim bu nasıl geçiyor? bilen varsa yeşillendirip sevindirsin.
--spoiler--
bir haftaya yakın geçmeyendir.
Kesilmesinde ventolin spreyin işe yaradığı semptom.
Havalarin yeniden serinlemesiyle ve kisin yaklasmasiyla geri dönen 'sigarayi birak artik' uyari sistemi.
ilacı sıcak süt + hatmi çiçeği.
Adami oldurur, sesim kisildi oksurmekten.

simdi zencefil almaya gidiyorum evet.
Nasıl denir bilmiyorum ama her çeşit öksürüğü bilirim. Masallahim var. Hastalık komşumdur. Ama şükür etmek gerek diye düşünüyorum. Daha nice kötüleri var.
Elhamdülillah.
insanı hayattan bezdiren bir hastalık belirtisi hem uyutmaz hem de boğazı tahriş eder şu sıralar ben de çekiyorum.
Bu amk şeyi nasıl geçer allah aşkına.. ilaç kullanmak istemiyorum.