bugün

teröristbaşı nın türkiye cumhuuriyeti devletinden talepte bulunduğu yeni isteklerinden biri. öcalan teröristlerle konuşmak için odasına çekilmesini istediği direkt hattın dinlenmemesini istedi.

(bkz: yok artık)
(bkz: hemen efendim)
türkiye'nin karanlık yüzünün, öcalan aracılığıyla türkiye ile taşşak geçme konusunda zirve yaptığı istek. hangi ülkede görülmüştür böyle bir saçmalık.hangi ülke 30 sene "kendi sınırları içersinde barınan teröristleri" yok edememiştir. adamlar resmen dalga geçiyor bizimle. terör var, pkk var, kurdistan kurmak istiyorlar ama karşı gelemiyoruz efendim.o nasıl ayak lan?
daha 2 ay öncesine kadar 11 milyar dolar bütçe ayırıp f-35 ii alıyordunuz. götü boklu bir avuç teröristi mi alt edemiyorsunuz diye sormuyoruz.sormayız. gerek yok. neden?

hükümet gereğini yapıyor.hükümet terörü bitiyor.bu mudur la?bu mu? anasını siktiniz memleketin.gelecek seçimde de bunlar geçmezse başımıza sokağa çıkar beni siken yok mu diye bağırırım.çok ciddiyim ! bu millet, 2 çuval kömüre kanan bu zihniyet gene ışığa vericek oyunu görüceksiniz.
(bkz: isteyende değil istetende kabahat)*
soyunup bi köşeye yatmış sandıydım garip istek diyince. ne var olm bunda? yüz verirsen astarını ister tabi neresi garip. garip olan hapiste olan bi adamın başbakana sözünü dinletiyor olması...
avea hattı versin egenekoncular bu yakın dostlarına.
çok yükleniliyor ya o yüzden...
iki hat çekelim biri karayılan'a biri obama'ya. ikisini de dinlemeyelim, ne konuştuklarını tahmin etmece oynayalım.
yok artık an..mı. bu herif yakında derbi maçlara bilette isterse şaşırmam.