bugün

gerekiyor 15 yaşında kardeşimiz için. istanbul - Halkalı Acıbadem hastanesin de yatmakta. Eğer ki yardımcı olmak isteyen dönebilir mi ? iletişim bilgilerini paylaşayım. Anlayışınız için teşekkürler

edit : çok özür dilerim. bir anda arayınca insan hataya düşebiliyor. 0 rh - trombosit ihtiyacımız var. sosyal medyada paylaştığımız post u imgurdan çevirdim iletişim bilgileri burada da mevcut ,

http://imgur.com/6EK9My1

edit 2 : şimdilik ihtiyaç olan bulunmuş ilginize çok teşekkür ederim. ilerleyen zamanlar da tekrar lazım olabilir. yine kan grubu uygun olan arkadaşların mesaj ve ya post ta bulunan iletişim numarasını müsait olduğunda arayabilir ve ya bana pm atabilir. tekrardan çok çok teşekkürler.

üzücü haber edit : bu ufak delikanlımız vefat etmiştir. ilginize alakanıza desteğinize teşekkür ederim sevgili yazarlar :/ . bu tip ihtiyaçlar da daha da duyarlı olmamız gerekiyor.
Yukarıda olması gereken durum.
Üstte tutalım.
El atın sözlük.
Keske istanbulda olsaydim ustte tutalim.
Başlığı düşürmeyelim lütfen.
eğer ki yardımcı olmak isteyenler varsa avrupa yakasında yardımcı olmaya çalışırız. lütfen birilerinden dönüş olsun
Hadi yeter bugünlük kürt lgbt kavgası, biraz da iyilik yapın.
Up up up.
Yahu boş boş entry girmeyi çok seversiniz siz, yazıversenize şuraya bi şeyler!
Yardimci olacak biri yok mu?
Lütfen duyarlı olalım.
acil diyor adam varsa el atın.
Unutmayın bizde bu durumda olabiliriz.
En kisa zamanda gerceklesmesini umdugum baslik.
kan grubum maalesef tutmuyor. üstte tutalım.
Lütfen yardımcı olabilecekler yardım etsinler.
Sözlük formatının affına sığınarak up up up.
Cikmadan once ustte tutalim.
bunun icin silik yemeye deger.
up.
15 yaşında ufak bir delikanlı ihtiyaç duyan. ve aylardır hastanede. lütfen hiç mi uyan yok ?
Yardımcı olalım. O daha gencecik
adam acil diyor beyler.
başlığı yukarı taşıyayım.

taşıyorum bi sn tuttum.. evet oldu gibi. şimdi yukarda olması gerek. evet. geçmiş olsun.
Umarım bulunur.