bugün

kucaklar ve onunla konuşurdum. kendisini anlayan birini bulduğunda açılan dilini çözmek için.
"eve git ve ders çalış artık" derdim. (bkz: insan yedisinde ne ise yetmişinde de odur)
(bkz: açmayın lan şöyle başlıklar. Duygusala bağlatmayın adamı.)
boynunu kırar camdan aşağa atar sonrada bulutlara haraket çekerim. Ve "döngü" nedeniyle varlıktan men edilir ortadan kaybolurum.
eline bir silah tutuşturup beni vurmasını sağlardım heralde.
Yanaklarını ısırırdım.
casper gibi duvardan girmediği için kendisini kutlar başarılarının devamını dilerdim.
(bkz: kimse de demiyor ki aga bu nedir)

doğrusu için

(bkz: çocukluğunuz kapıdan girse yapılacaklar)
Çoğunluk tarafından uzun uzun konuşma şeklinde cevaplanacak soru.
Ama ben bu durumda böyle devam et ama biraz spora takılabilirsin derdim.
'üzülme' der başını okşardım 'herşey, her geçen gün daha iyiye gidecek, bazı zor günlerin yine elbet olacak ama hepsi geçecek'
105 yazip bayhan'a oy verirdim.
baş ucu çekmecemde duran kırmızı oyun hamurumdan tutuştururum eline.
bak evlat öncelikle şunda anlaşalım ben senin gelecekteki halinim ve bunu kesinlikle başka kimseye söyleme psikologlarda çürüyüp gitmene gönlüm razı olmaz.

Her gününün tadını çıkar, oyna oynayabildiğin kadar. Annemizi de çok üzme bu arada.
Kız meselelerini çok takma kafaya, hiç duygusalım ben yeaa ayaklarına girme kızlar fırlama seviyor. Damla meselesinde başarısız oldun diye deniz'i bırakma 5sene bön bön bakıp durma, git açıl kıza amk ilerde pişman olmayacağına emin olabilirsin manken gibi oluyor benden soylemesi. O sezgin ıbnesinide bir güzel döv içinde kalacak çünkü ilerde.
Birazda OKS'ye çalış siktiri boktan bir liseye gidip sonra öss'de bir yerini yırtar, kafanı duvarlara vurursun.

Biliyorum çok kafa ütüledim söylediklerimi yapmayacaksın onuda biliyorum ama en azından deniz'i kaçırma lan.

Şu sümügünü silde gel yanıma fırlama bi seviyim seni. Oy oy tatlılıga bak.
Ne lan o elinde ki tetris mi, onu bırakta gel uçurtma yapmayı öğreteyim sana.
-valla mı abi, hadi yapalım.
+ne abisi lan . Neyse gel hadi oy oy (yanak kızartılana kadar sıkılır.).
sevme derdim heralde. sevme. o boku yeme.
evin kapılarına tırmanırdım.
titreyip irkilmek.
üniversitenin ilk senesinde ilk vize sonrası direk o üniversiteyi terket,sakın koridorda bekleme,beklediysen de az sonra gelecek kızla sakın konuşma,o gelecekti karıyın amına goyim konuşma.bokunu yiyim konuşma lan..

hah amk duramadın konuştun dimi,umut verme,ilgilenme,o gün barça-madrid maçı vardı siktir git evine maçı izle sakın o kızla cafeye gitme,amına goyyim gitme lan.
ileride yapacağı mallıklar için bir tokat, ve son yılların loto ve iddia sonuçları yazılı olan kitap.
(bkz: geçmişi ile seks yapmak)
"izciliği siktir et lan yazıl futbol okuluna" diye öğüt verirdim kendisine.
gel yer değişek la ibne derdim herhalde.
girse çocukluğunuz yapılacaklar kapıdan.

böylesi daha devrik oldu, keşke böyle açılsaymış denilesi başlık.
sen ne diye büyüdünki der duygulanırım her halde.
çok döverdim de yinede anlamazdı kerata, kendi bildiğini okurdu.
Yapacağımız hataları , hayal kırıklıklarını , alınacak yanlış kararların sonuçlarını ve kendisine katacağı mutsuzlukları anlatırdım ona , sonrada "koş çocuk özleyeceksin bugünleri , bunları bilerek daha hızlı koş ve gül" derdim . loto , toto sonuçları çoktan iliştirilmiştir zaten üzerine , ileride züğürt kalmasın yavrucak .