bugün

zararlıdır. böbrekleri zorlamaktadır. salın gitsin.
zevkli.
ortamda olup bitenden soyutlanmaktır.
yapmaktan zevk aldığım eylemdir. sonrasında gelen rahatlık anlatılmaz, yaşanır.
zevksiz bir eylemdir. kelebek tutmak daha zevklidir. beni de araba tutar mesela.
Bir de sevgilinle sal gezisine çıkmışsan, o romantik dakikalarda kasıklarından penis başına doğru içten bir pres geliyorsa, romantik sözlerini ıkınarak söylüyor olduğun durumdur. Allah yardımcın olsun.
iseme eyleminin oncesidir ve tutma eyleminin uzunluguna gore isemede yasana keyif artar.
bazen insanın canını yerinden çıkarabilir.

hiç unutmam, geçen sene dershaneden çıkmışım, salak gibi de çişim olduğunu bile bile girmedim, evde girerim dedim, tabii, yüzüm kıpkırmızı oluncaya dek yaptığım bu büyük hatayı anlayamadım.
artık altıma işeyecek durumdayım, otobüs gelmiyor, yürüsem olmaz, imkansız, çektiğim işkencenin haddi hesabı yok. bari diğer durağa kadar yürüyeyim, belki yürüyünce biraz olsun diner diye düşündüm ve yürümeye başladım. bir süre sonra yürümüyor, adeta koşuyordum, öyle hızlı koşmaya başladım ki, maraton yarışçılarına taş çıkaracak düzeydeydim. en sonunda dayanamadım ve önüme gelen dükkana ani bir hışımla girdim.

-pardon, çok özür dilerim ama lavabonuz ne tarafta?
+ne?!
-lavabo?!
+ileride solda ama sadece personel girebil...
-çok teşekkür ederim.

iş biter, lavabodan yüzde müthiş bir rahatlamayla çıkılır, adamın yüzüne bakılır ve "lavabonuz harika, sıradan bir dükkan tuvaletine göre oldukça modern, hele o mavi fayanslara bayıldım, tekrar teşekkür ederim, iyi akşamlar" denir, gidilir...

artık alttan çıkan sıvı kafayı nasıl güzelleştirdiyse...
Üşengeçsen her gün çektiğin bir işkencedir.
içinde tutmak kelimesi geçmesine rağmen el ile yapılmayan bir işlemdir. aktif olarak karın ve kasık bölgesindeki kaslar kullanılır. çişi tutmak kötüdür; ama tutamamak daha kötüdür.
gece 2'de yat, öğlen 2'ye kadar uyu. 8'den sonra saat başı uyan ama tuvalete gitmeye üşen. çişini tut. sonra da ağrıyla kalk... işte buna azim denir.
böbreklerin ve kasıkların tekme yemişçesine ağrısına sebebiyet verir.
en verimli zaman dilimi gecedir. üşengeç kişiler " la boşver uyanınca toptan hallederim " diyerek uyur ve herhangi bir sızıntı olmaması için dua ederler.
En son ki rekorum 6 saattir.
staj zamanı öğrendiğim bir eylemdir. rekor 15 saat.
off bugun antremanda butun gun tuttum amk.
Genelde geceleri yapmak zorunda hissettiğim eylemdir.
kişiyi kıvrandıran eylem.
(bkz: prostat)
(bkz: böbrek hastalıkları)
mesanemin efendisiyim triplerindedir.
(bkz: sheldon cooper)
kendine işkence etme yöntemi.
önce işkence gibi gelir ancak işeme evresinde orgazmik bir rahatlama veren olaydır.
an itibariyle 19 saat ile kendi rekorumu kırdığım olay.
Zararlıdır,fazla tutulursa idrar kesesi patlayabilir.
mesaneye baraj kurmak.
işeyerek elektrik üretecek sanki.