bugün

zorunda kalıyorum.
zorunlu durumlarda tutulur ama huy edinmemek gerekir, koyverin ilk fırsatta.
Genelde psilojiktir. işeyemeyeceğiniz yerlerde sıkıştırır ama işeyebileydiniz yere gelince bi damla akmaz.
Mesane beyne baskı uygular. Okadar da mesafe var ama uygular yani net.
Bi kere trafikte 1 saat kadar maruz kaldım buna, en son yan yola sapıp ilk gördüğüm caminin tuvaletini ararken pek tuvaletlik bir durum kalmamıştı.
apandisit patlatır.
ben aklımda tutuyorum çişimi. işeyince büyük bir zihinsel boşalma yaşıyor, rahatlıyorum.
Böbrekleri öldürür.
risklidir , tavsiye edilmez.
prostata sebebiyet verir.
bu dünyanın en boktan eylemi bence. hele bu duyguyu bir çoğunuz hissediyorsunuzdur benimle birlikte. gecenin bir vakti bütün işlerinizi halletmişsiniz yorulmuşsunuz buz gibi yatağınıza girdiniz taptatlı uyku için gözlerinizi kapadınız yorganınıza sarıldınız sonra o da ne aşağıda bir hareketlenme. aha çiş geldi amk. biraz sabredersiniz gider mi acaba diye sağa dön sola dön gitmez. sonra tuvalete gitme hesaplamaları yaparsınız. bu şekilde kıvrandıktan sonra küfür ederek kalkarsınız. bu sabahın köründe ve gece uyku bölünmelerinde de olur. sanki inadına yapıyor böbrek amk.
erkekler için ilerleyen yaşlarda prostat olma sebebidir.
kendınızı mı oldurcenız olum erkeksınız salın bı yere gıtsın.
kendınızı mı oldurcenız olum erkeksınız salın bı yere gıtsın.
zevk verir ama fazlasi bobreklere zarar. uykum geldi tuvalete gitmeye üşeniyorum.
idrar torbası sarkmasına yol açabilir.
Kesinlikle çişini tutmayınız.
Çişimi 5 dakika bile tutsam kendimi kan gren gibi hissettiren durum. Tutmayın lan çişinizi morarır oğlum aletlerinize zarar vermeyin daha boy boy balalarınız olacak.
çişin böbreğe geri kaçmasına sebebiyet verecek eylemdir. sonra hastane hastane gezersiniz, güzel atraksiyon olur. atraksiyon arıyorsanız başka işler peşinde koşun.
sonuç: sistit, idrar yolu enfeksiyonu, hatta böbreğe geri kaçış. tebrikler, başarılarınızın devamını dilerim.
idrar yollarını üşütmüşsün.
ileride böbrek ile ilgili bir çok rahatsızlık yaşamanıza neden olacak olay. Evet.
mesaneye baraj kurmak.
işeyerek elektrik üretecek sanki.
Zararlıdır,fazla tutulursa idrar kesesi patlayabilir.
an itibariyle 19 saat ile kendi rekorumu kırdığım olay.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar