bugün

aşk-ı memnu adlı dizide bihter in annesi firdevs hanım ın yeni aşkı. evlenecekler heralde ama o da bihtere kayarsa * şaşırmam
firdevsin yeni bankamatiği.
üç istanbul dizisinin adnan'ı olan kişi.
5. dünya turunda amerika'da yakalayıp okyanusa atacağım, 4 kere dünya turu yaptığı iddia edilen adam.
dedeler * den ortadakıne benzetiğim naif kişi.

edit: imla
heidinin büyükbabasına benziyen şahsiyet hafif sakal bıraksa tıpkısının aynısı.
sevda ferdağ ve ahu tuğba'yla çevirdiği analı kızlı temalı filmle akıllarda yer eden amcabey. şatosu var lan adamın.

(bkz: burçin oraloğlu)
firdevs'ten kurtulmaya çalışacak zengin adam. yalnız o nasıl bi ev dekorasyonudur yahu. ev ev değil kont drakula'nın şatosu mübarek.
hiç osurmuyor, sıçmıyor ve sinirlenmiyor gibi duran pamuk zampara.

eskiden güzel kızların boku pembe olur diye bir inanış vardı ya, işte çetin özder'den sonra "çetin özder'in boku bu yılın en moda renklerindedir" inanışı var artık bence.
Pazar günleri TRT'de yayınlanan kovboy filmlerindeki şeriflere benzetiyorum ben bu amcayı.
Aşkı memnuda firdevs hanımın flörtceğzi.Birlikte olunamayacak kadar rezil bir ifadeye sahiptir ancak sahip oldukları bunu bir güzel değiştirir.Firdevs hanımın blöflerine gelip evlenirse yolunacak tavuk olacaktır kendisi.
melih beyler takımı kaptanı firdevs hanım ın yeni bombası.
firdevs hanımın yamulması akabinde çeto kaçar moduna girdiği gözlenen şirin baba.
final bölümünün finalinde behlül kaçar moduna giren.
yamulmuşlardan hoşlanmadığını anladığımız dizi karekteri.
yamulan firdevs'in elini iğretiyle tutan, cenaze töreninin sona ermesiyle firdevs'e çaktırmadan sıvışan ve gözümüzden düşen ikiyüzlü karekterdir.
trt1 deki yabancı film ve dizilerin neredeyse hepside bir karakteri seslendirmiş şahsıyet bir şey değil aşk-ı memnuyu izlerken aklıma hep trt1 geliyordu
Adam aski memnu da oynadi ve bi daha hic ortaliklarda gozukmedi.

Acaba gercekten iş adamiydi da hobi olsun diye mi yapti şüpheleniyo insan.
Son sahneyi hiç unutmuyorum.

O eli bırakışını...
Şaka gibi bir karakter. Şişirilmiş bir balon adeta. Kaç yaşına gelmiş hala liseli ergen modunda.