bugün

hayat karşısında bulunduğum konumdur. tedirgin olmuyor değilim.
ne zaman biter ki acaba diye düşünüyorum o kadar entry var kimse de tarih vermemiş yazıklar olsun.
bu mertebeden kurtulmak adına şike yapıp, süper final oynatasım var.
Şuan içinse bulunduğum durumdur.
Nasıl ki meslek edinmeden önce sınava girilir, bu da yazar olmadan önceki sınavımız galiba.
An itibari ile bitirilmezse silinmek için modlara ulaşacağım durumdur. Hatta bu entariyi görüyorlarsa uğraştırmasınlar.
yazar olmak için on tane entry girmeye zorlanan vakti bol insan.
iki tane şuursuz kendini bilmez yüzünden düşürüldüğüm durumdur.
sözlüğe yazar olduktan 10 dakika sonra başıma gelmiş hadise.

durun bir ya. ne ara çaylak ettiniz.
Bir tür ceza uygulaması. Neden 4 gündür yazamıyorum sayın Zall?
Şu anki durumumdur. Adam türkiyeye ataturke soven başlık acıyor. Biz özelden sovunce caylak oluyoruz. Peki neden ? Bu işi herkesin önünde ve vatana faydası dokunan birisine yapmadığım için mi. Siz düşünün bir. Bir tarafta ortalık yerde ataturke kufreden birisi , diğer tarafta özelden bu başlığı acana kufreden birisi. Hangisi caylak olmayı daha çok hakediyor sizce.
sözlüğe yeni kaydoldum ve içinde bulunduğum durum.
bir an önce çaylaklığın şartlarını yerine getirip yazar olmayı bekler. anayasa tasarısı sunacakmışçasına dikkatli davranmaya çalışır, en çok bildiği şeylere yazmaya çalışır.
kötü bir durumdur kurtulmak için saatlerce beklenir.
1.000 entryi nedeniyle çaylak edilir mi lan bir adam?
Köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek olmadığını öğrenmeleri gerekir. Zira bazı yazarlar görüyorum, nasıl çaylaklıktan çıkıp yazar olmuşlar veya yazar olduktan sonra nasıl bir evrimleşme süreci geçirmişlerse insan gerçekten hayret ediyor doğrusu.
yazarsın, bir bkz hedesi verip konuyu tatlıya bağlamak istersin "sadece bkz hedesi ile olmaz" yazısı yersin.
mesaj atmaya kalksan zaten durum ortada.
bir de onaylanıncaya kadar hiçbir hede hödönü görememekte olman da cabasıdır.
çekilmez.
üzücü bir durum. neden mesaj gönderemediğimi düşünürken, 40 karakter uyarısıyla çaylak olduğumu öğrendim.
Çaylak olmak yada olmamak işte bütün mesele bu.
şu an itibariyle sözlükte içinde bulunduğum durum.

kendimi çok kötü hissediyorum lakin geçecek bu günler.
yazar olabilmek için yazdığı her kelimede sözlük kuralları gözlerinin önünden geçen sefil. ya da sadece benim bu bilemedim.
her yeni üye gibi içinde buluduğum yazar topluluğu.
neden içinde bulunduğumu anlamadığım durum.
PKK lı bir orospu çocuğuna Şerefsiz dediğim için Olduğum olay. Göte göt demeyin sakın beyler. Haa o piç ne mi yapıyor? Tabi ki bölücü yazılara devam.
metallica konserine biletsiz gidip, kapıda belki bilet satan birini bulurum umuduyla beklemektir. ben de şimdi kapıda bekliyorum, bakarsınız biri beni alır içeri.
içinde bulunduğum durumdur sözlükte bir an önce kurtulmak istiyorummmm.