bugün

entry'ler (13)

pamuk prenses iç anadolulu olsaydı olabilecekler

Adını buğday prensesi olarak değiştirmek için nüfus müdürlüğüne başvuracak bi siyasi ile evlenip kapanacak çocuklarına da zamanında ne canlar yakardım ne 7 cüceler istedi de gitmedim türünden çocuklarına serzenişte bulunacaktı.

celladına aşık olan millet

Kurban psikolojisi işte naparsın bu millet artık atıp tutmasın yok ülkeyi mahvettiler falan oyu kim veriyor siz kim arkadan 50 ton sallıyor siz herşey müstahak size aferim böyle devam.

kaslı erkeklerin kıyafet tercihleri

(bkz: kaslı erkeklerin gösteriş biçimleri)

facebook twitter instagram kullanmayan erkek

Bu seneye kadar mailim bile yoktu hoş hala face açmadım açmayı düşünmüyorum boş işler bunlar arkadaş.

artık sözü dinlenen ülkeyiz

(bkz: zeki mürende bizi görecek mi şimdi)

çaylak

Çaylak olmak yada olmamak işte bütün mesele bu.

gece cinlerin musallat olması

Fena halde böyle şeylere meraklyım paranormal olaylar falan hele amcam geçen fadocu elimde öyle şeyler var ki sonuna kadar izle 100 lira vericem dedi merakla bekliyorum kendimi maddi ve manevi hazırladım.

sözlük yazarlarının itirafları

Kendimden 4 yaş büyük biriyle bide internetten tanışıp buluştum ilk buluşmada pek siklemedim ama nolduysa o ikinci buluşmada vurulmuşum sonradan anladım bide ilk sevgilim oldu işin garibi biz neyiz sorusundan sonra çocuğa zorla söylettim galiba sevgili olduğumuzu neyse boktan bi sebepten ayrıldık ta ya ilk olduğundan yada böyle yarım bittiğinden fena takıntı haline getirdim bunun nesi itiraf demeyin çünkü ben bunları kendime zor itiraf ediyorum.

sıcak olmasına rağmen yorgansız yatamayan insan

Öyle çok şey yapmayın bilinçaltında özlediği olan insandır, candır.

lisede ilk gün

Soğuk mu soğuk okulun yokuşundan çıkarken buram buram tarih kokusuyla sarhoş olmuş şaka şaka pek bi espirisi yoktu sadece müdürün şu cümlesi ben de bi insanım sonuçta okul müdürüyüm diye benden korkmayın!!!!

gerçek türklerin zenci olması

Aynaya baktığımda doğruluk payı olduğunu düşündüğüm önerme zaten bi esmeray bi ben.

hoş geldiniz

Kız lisesinden mezun olmak demek her türlü zorluğa karşı bir olmak demek bilen bilir böyle ortamlarda askerlikteki gibi bürokrasi vardır neyse 4 yıl hayatıma hoşgelen arkadaşlarım ebru Büşra beyza tekrar hoşgeldiniz buyrun buyrun.

hoş geldiniz

Hayatımın zor bi dönemindeyim ve aşacağıma inanıyorum ve sadece yazarak rahatlıyorum ve hoşgeleceğini biliyorum.