bugün

birbirini tamamlamakta aşmış iki nimettir. dumansız hava sahası sebebiyetiyle çayın boynu bükük kalmıştır. çay complement good tanımındaki yerini acı bir şekilde terketmiştir.
klasik türk insanı için değişmeyecek lezzettir.
sigara yasağı ile birlikte kısmen sekteye uğramış zevktir.
üniversitede ders aralarında "çaygara çaygara" diyerek gerçekleştirilen aktivite.
birbirini istisnasız tamamlayan ikili.
sigara yasağı nedeniyle çay ve sigara ikilisine " donmak " ta eklenmiştir şu kış aylarında.
sabah aç karnına içildiğinde mide yanma etkisi gösteren bir ikili.
ama yemekten sonra içildiğinde o keyfe değicek birşey yok.
sabah uyanınca ilk tüketilenlerdir.
var böyle arkadaşlarım sadece bu ikisiyle yaşayan. hayatımda yemek yerken görmedim onları. sabahtan akşama kadar rutine bağlamış biçimde bu ikili. bildiğin intihar.
şu an; 2-3 dilim kek ve nescafe-sigara açılış menüm.
başım ağrıyor. 2 saat aralıklarla kestirdim.
coffee and cigarettes türkiş versiyon.
çay ile sigara beraber içildiğinde vucuda verdiği zarar artar.Çay boğazı yumuşatır sigaradaki maddelerde boğaza daha etkili hasar verir.
eğer güzel bir sohbet varsa, içtiğin kişi de kafana göreyse, çay ve sigara çok hoştur be.
diş dostu ikili. *
çayı şekersiz içseydim çok rahat ederdim belki.

dökülüyor böyle masaya, hani o yapışkanımsı şey oluyor. sonra bir video falan izliyorsun kendini kaybedip gülme krizine giriyorsun. nefesinden artan, kül tablasındaki pisliği itelemek suretiyle o yapışkanımsı bölgeye nüfuz ediyor. sonra masa yine battı, battı balık yan gider, siktir et diego diyip devam ediyorsun. tuhaf lan insan gibi yaşamayı öğrenmem gerek, artık çok geç demeden bunu yapabilmem, hayata tutunabilmem gerek. *.

sevgili gibilerdir onlar. uyumludurlar. kahve ve sigara da güzeldir, gece 3-4 civarı da onlar tercih edilir. amaç? amaç yok mazoşistlik olsun, götlük olsun, uyku gitsin, bünye iptal olsun diye.
çay ve sigara iki dosttur aslında. bakmayın insanlar onları her ne kadar bir arada görmekten hoşlanmasa da beraber olmalarından pek hoşnutturlar çay bu yüzden gerekli samimiyeti gösteremez sigaraya, sigara gibi hor görülmekten korkar. sigaraya gelince onu bırakmayı umut edenler gibi çayın dostluğunu bekler ebede kadar. bence çay ve sigara budur ikiside iyi ki vardır.
vazgeçilmez(im).
yemekten sonra, tok karnına, 1x1 önerilir efendim.
içki içmeyen ekmeğinde türk babasının zevkidir.
bu saatte bile günün yorgunluğunu alan ikili.
türk kahvesi ve sigaranın yerini tutamayacağı aşikardır.
feribot yolculuğunda derin düşünceye sürükleyen ikili.
zararları istisna olan tutkular.
en yüksek hazzı albileceğimiz şeylerden biridir.
bu sıcaklarda ıce tea sigara olarak değişiklik göstermektedir.